| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-47AL-0-N με υδραφόρα κοιλότητα VC10-2 διπλή τροχιά 3 θέση 4 οδική κυλινδρική βαλβίδα |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | τυποποιημένη τρύπα VC08-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα / λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-47CL-0-N σόλενοειδής βαλβίδα 4 θύρα 3 οδός ίδιο με Hydraforce ρυμουλκούμενο σε σόλενοειδής βαλ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC08-4 κοιλότητα στανάρδου |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) = 35Mpa |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| Λειτουργία | 4 οδός 3 θέση στην κλειστή βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-47DL-0-N Σφραγίδα σε 4 τρόπο 3 θέση υδραυλική πρότυπο VC10 κοιλότητα θα μπορούσε αντί της βαλβ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC10-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 3 |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-47B-0-N Υποστήριξη OEM ODM σχεδιασμός υδραυλικών συστημάτων Κινέζος κατασκευαστής υδραυλικής σ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Τρύπα VC10-4 |
| Πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ποσοστό ροής | 22.7 lpm (6 gpm) κατ' ανώτατο όριο σε 207 bar (3000 psi), 328 ml/Min κατ' ανώτατο όριο |
| αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 3 |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV08-58C-0-N με διπλή περιέλιξη ER ή DG συνδετήρα υδραυλικής σόλενοειδούς βαλβίδας 5 θύρας 3 οδικών |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-5 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 8L/Min και 207 bar (3000 psi), ο μέγιστος ρυθμός διαρροής είναι 164 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 5 τρόπος 3 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία προϊόντος | KPV72-30 2 θέση 3 οδός VC12-3 υδραδύναμη σωματικής κοιλότητας αναλογική βαλβίδα ροής και υδραυλική β |
|---|---|
| κοιλότητα | VC12-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία προϊόντος | 2 WAY 2 POSITION σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 360 bar |
| Ονομαστική ροή | 114L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία προϊόντος | 2-6 ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar πίεση |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 310 bar μέγιστη πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | Φαλβίδα ηλεκτροσόκ με ενεργοποιημένη / απενεργοποιημένη |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | Κεφάλαιο 3 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 765/2008 |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | τυποποιημένη τρύπα VC08-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 35 Mpa (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 328 ml/Min κατ' ανώτατο όριο σε 210 bar |
| Αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
| Ονομασία προϊόντος | 2-6 ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 310 bar μέγιστη πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | Φαλβίδα ηλεκτροσόκ με ενεργοποιημένη / απενεργοποιημένη |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |