| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική βαλβίδα σόλενοειδούς 2 θέσης 6 οδών |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar |
| Όλες οι εξωτερικές διεπαφές με νήματα | JIS B2351G3/8 |
| επιφάνεια σώματος βαλβίδας | επεξεργασία επιφάνειας κράματος ψευδαργύρου και νικελίου |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | K28DCF08-10-210 8 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 2 θέσης |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 100 bar |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Δύναμη ηλεκτρομαγνήτη | 20W |
| Ονομασία προϊόντος | 8 οδός 2 θέση βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 100bar |
| Τύπος βαλβίδας | σε κλειστή βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Καταγωγή | Ηπειρωτική Κίνα |
| Προϊόν | KQHF28H1-25/60 υδραυλική σόλενοειδής βαλβίδα με συνδετήρα DG ή ER 24V 12V ατσάλινη βαλβίδα |
|---|---|
| Εκτιμημένη πίεση | Φραγμός 60 |
| Ονομαστική ροή | 25L/min· |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C-+90°C |
| Χρησιμοποιήστε το εύρος καθαριότητας | Χρησιμοποιήστε το εύρος καθαριότητας |
| Προϊόν | 8 οδός 2 θέση βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
|---|---|
| Εκτιμημένη πίεση | Φραγμός 60 |
| Ονομαστική ροή | 25L/min· |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C-+90°C |
| Χρησιμοποιήστε το εύρος καθαριότητας | Χρησιμοποιήστε το εύρος καθαριότητας |
| Ονομασία του προϊόντος | Δύο τράπεζες 6 δρόμου 2 θέση σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 100L/min |
| Τεχνική συσκευή | DC27V±15% |
| Τύπος υποδοχών | ΕΡ DT04-2P |
| Ονομασία του προϊόντος | KPV72-30A υδραυλική σολενοειδή βαλβίδα, αναλογική βαλβίδα ροής, συνδετήρας ER DG 12V 24V 13V 27V ανα |
|---|---|
| Σωλήνες | VC12-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία προϊόντος | KSP08-28S-0-N υδραυλική βαλβίδα σολενοειδούς, κατευθυντική βαλβίδα αναλογίας με σύνδεσμο επείγοντος |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC08-2S |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Περιγραφή | Δύο σημεία Περιγραφή: Ηλεκτρομαγνητική αναλογική κίνηση, διπλής κατεύθυνσης, άμεσης δράσης τύπου τρο |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα |
| Ονομασία του προϊόντος | μια βαλβίδα ρυθμιστικών βαλβίδων τρόπων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD VBCD G3/4DE-A υδραυλική υπερκεφαλίδα, με G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 διπλή βαλβίδα αντίστοιχης ισορροπί |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Σειρά ροής | από 20 λίτρα έως 150 λίτρα ανάλογα με την απαίτησή σας |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | από χάλυβα QT 500-7 ή 6061-T6 |