| Ονομασία του προϊόντος | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 300 ml/min |
| αρχή λειτουργίας | θέση τρία διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία του προϊόντος | 2-6 υδραυλική σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Μέγιστη πίεση 31MPa |
| Τύπος βαλβίδας | σε κλειστή βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | 2-2 ανάλογη κατευθυντική βαλβίδα |
|---|---|
| κοιλότητα | VC08-2S |
| Ποσοστό πίεσης | 210 bar (3000 psi) |
| Ποσοστό ροής | Μέχρι 20 L/min, λιγότερο από 5 σταγόνες/min σε 210 bar (3000 psi) |
| Αρχή λειτουργίας | 70HZ |
| Ονομασία του προϊόντος | KSP08-25-0-N υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόκ με κατεύθυνση, αναλογική βαλβίδα, αναλογική κατεύθυνση |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | 3-4 16 UNF |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Περιγραφή | Δύο σημεία Περιγραφή: Ηλεκτρομαγνητική αναλογική κίνηση, διπλής κατεύθυνσης, άμεσης δράσης τύπου τρο |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | KSQMV-B μονόδρομος βαλβίδα, μονόσωμη βαλβίδα αερισμού, μονόδρομος βαλβίδα ανακούφισης αερισμού |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Τύπος σωληνοειδής |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία προϊόντος | ΚΑΣΦ12-23-0-Ν βαλβίδα ηλεκτροσόκ τύπου φυσίγγιου, βαλβίδα ηλεκτροσόκ καρτσέζης με νήματα ER DG DL |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar = 5075psi |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδοι 2 θέση |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΣΟΛΕΝΟΙΔΟΥ ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΚΑΛΥΠΗ 3 ΘΕΣΗ, 4 ΚΑΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟΣ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | τυποποιημένη τρύπα VC08-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 11,4L/min και 207 bar (3000 psi), η μέγιστη συχνότητα διαρροής είναι 278 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαιο 7 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 765/2008 του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | τυποποιημένη τρύπα VC08-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 328 ml/Min κατ' ανώτατο όριο σε 210 bar |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV08-47CL-0-N διπλή τροχιά ενεργοποίησης/αποσύνδεσης 4 οδική 3 θέση βαλβίδα ηλεκτροσόκ για υδραυλικ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 11,4L/min και 207 bar (3000 psi), η μέγιστη συχνότητα διαρροής είναι 278 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV08-47DL-0-N όλα τα είδη πλέγματος σε σόλενοειδή βαλβίδα, δίδυμες σπείρες hydraforce τυποποιημένη |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 11,4L/min και 207 bar (3000 psi), η μέγιστη συχνότητα διαρροής είναι 278 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδός 3 θέση |