| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα KSV10-44 με άμεση δράση 2 θέσεις 4 οδικές κατευθυντικές ρυθμίσεις |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Επικεφαλής |
| Αντίσταση στην πίεση | 360 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 25 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 θέση 5 τρόπος |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-40-0-N διπλή σπείρα υδραυλική σολενοειδή βαλβίδα, 2 θέση 4 τρόπος ενεργοποίησης / απενεργοποίη |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 110,40 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | 2 ΘΕΣΗ 4 ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΣ ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΥ ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΥ |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-30-0-N βαλβίδα ελέγχου ροής με σόλενοειδή, σόλενοειδή υδραυλική βαλβίδα με 3 οδικές 3 θέσεις |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC12-3 |
| Αντίσταση στην πίεση | 360 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα / λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | 4 οδική βαλβίδα σόλενοειδούς 2 θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 11.4L/Min |
| αρχή λειτουργίας | θέση τέσσερα διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία προϊόντος | KSV104754B-0-N υδραυλική βαλβίδα σόλενοειδούς τύπου βαλβίδας λαμπτήρα πετρελαίου με τετράδρομη υδραυ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC10-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 220,70 L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 3 |
| Ονομασία του προϊόντος | 2-6 υδραυλική σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Μέγιστη πίεση 31MPa |
| Τύπος βαλβίδας | σε κλειστή βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | 2-2 ανάλογη κατευθυντική βαλβίδα |
|---|---|
| κοιλότητα | VC08-2S |
| Ποσοστό πίεσης | 210 bar (3000 psi) |
| Ποσοστό ροής | Μέχρι 20 L/min, λιγότερο από 5 σταγόνες/min σε 210 bar (3000 psi) |
| Αρχή λειτουργίας | 70HZ |
| Ονομασία του προϊόντος | KSP08-25-0-N υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόκ με κατεύθυνση, αναλογική βαλβίδα, αναλογική κατεύθυνση |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | 3-4 16 UNF |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Περιγραφή | Δύο σημεία Περιγραφή: Ηλεκτρομαγνητική αναλογική κίνηση, διπλής κατεύθυνσης, άμεσης δράσης τύπου τρο |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | KSQMV-B μονόδρομος βαλβίδα, μονόσωμη βαλβίδα αερισμού, μονόδρομος βαλβίδα ανακούφισης αερισμού |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Τύπος σωληνοειδής |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία προϊόντος | ΚΑΣΦ12-23-0-Ν βαλβίδα ηλεκτροσόκ τύπου φυσίγγιου, βαλβίδα ηλεκτροσόκ καρτσέζης με νήματα ER DG DL |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar = 5075psi |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδοι 2 θέση |