| Ονομασία του προϊόντος | Ακριβής βαλβίδα σφαίρας BKH με μέγεθος νήματος G1/2 G3/4, βαλβίδες αποκοπής υψηλής πίεσης τύπου BHK |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar = 31,5MPA |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 2 |
| Ονομασία του προϊόντος | VH3V Κατευθείαν βαλβίδα σφαίρας με υψηλής ποιότητας ατσάλινο σώμα 2 οδός 3 οδός ευθεία υδραυλική βαλ |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min ή ζητούμενη ροή |
| αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία προϊόντος | BKH SAE βαλβίδα σφαίρας κατασκευασμένη στην Κίνα από χάλυβα βαλβίδα μπλοκ, QT500-7 υδραυλική βαλβίδα |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min ή ζητούμενη ροή |
| Αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία του προϊόντος | HBKH υψηλής πίεσης ευθεία βαλβίδα σφαίρας, υδραυλική βαλβίδα διακοπής, προσαρμοσμένη υδραυλική βαλβί |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min ή ζητούμενη ροή |
| αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία προϊόντος | Φαρμακευτική μονάδα για την κατασκευή μεγάλων μηχανικών συσκευών |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 360bar / 230bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 38Mpa/ 23MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | ΒΑΛΒΙΔΕΣ ΣΩΛΗΝΟΕΙΔΩΝ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδες μείωσης πίεσης των φυσίγγων |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV08-58C-0-N βαλβίδα ηλεκτροσόκ μεγάλου μεγέθους με πρίζα 5 πόρτων τροχιάς σε 3 θέσεις |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-5 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 8L/Min και 207 bar (3000 psi), ο μέγιστος ρυθμός διαρροής είναι 164 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 5 τρόπος 3 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | 2-6 ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar ονομαστική πίεση |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Μέγιστο 350 bar |
| Τύπος βαλβίδας | Φαλβίδα ηλεκτροσόκ 2 θέσης και 6 τρόπων |
| Υλικό βαλβίδας | Σίδηρο, σίδηρο ή αλουμίνιο σώμα ή όπως ζητείται υλικό |
| Ονομασία του προϊόντος | 2 θέση 6 οδός |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar |
| Τύπος βαλβίδας | σε κλειστή βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Καταγωγή | Ηπειρωτική Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Δύο τράπεζες 6 δρόμου 2 θέση σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 100L/min |
| Τεχνική συσκευή | DC27V±15% |
| Τύπος υποδοχών | ΕΡ DT04-2P |
| Ονομασία του προϊόντος | 2-6 ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 25MPa |
| Τύπος βαλβίδας | 6 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 2 θέσης |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Καταγωγή | Ηπειρωτική Κίνα |