| Ονομασία του προϊόντος | KSV08-58C-0-N με διπλή περιέλιξη ER ή DG συνδετήρα υδραυλικής σόλενοειδούς βαλβίδας 5 θύρας 3 οδικών |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-5 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 8L/Min και 207 bar (3000 psi), ο μέγιστος ρυθμός διαρροής είναι 164 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 5 τρόπος 3 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία προϊόντος | KSV10-40-0-N διπλή σπείρα υδραυλική σολενοειδή βαλβίδα, 2 θέση 4 τρόπος ενεργοποίησης / απενεργοποίη |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 110,40 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 2 Θέση 4 Δρόμος |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-47DL-0-N Σφραγίδα σε 4 τρόπο 3 θέση υδραυλική πρότυπο VC10 κοιλότητα θα μπορούσε αντί της βαλβ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC10-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 3 |
| Ονομασία του προϊόντος | Αντίστροφη ανάλογη βαλβίδα υπερχείλισης (βαλβίδα κώνων) για τον πειραματικό έλεγχο |
|---|---|
| Σωλήνες | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 5 λίτρα/λεπτο |
| αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης |
| Ονομασία προϊόντος | KSF12-22-0-N διπλής διεύθυνσης διπλής θέσης υδραυλική πρίζα σε σόλενοειδή βαλβίδα,2-2 βαλβίδα σόλενο |
|---|---|
| κοιλότητα | VC12-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar = 5075psi |
| Ονομαστική ροή | 113L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδοι 2 θέση |
| Ονομασία προϊόντος | KSV10-43-0-N SOLENOID CARTRIDGE VALVE SPOOL, 4 WAY 2 POSITION VALVES, βαλβίδα ελέγχου ενεργοποίησης/ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC10-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 23 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 2 Θέση 4 Δρόμος |
| Ονομασία του προϊόντος | 2 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | VC10-2 τυπική κοιλότητα |
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 60L ροή ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία του προϊόντος | 2 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | VC10-2 τυποποιημένο ολόκληρο |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar = 35 MPa |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-33L-0-N τυποποιημένη βαλβίδα σόλενοειδούς με 24V 12V υδροδύναμη αντί υδραυλικής βαλβίδας 3 τρό |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Επικαιροποίηση |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 οδός 2 θέση πρίζας στην σόλενοειδή βαλβίδα |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-35L-0-N 3 οδός 2 θέση βύσμα σε σόλενοειδή βαλβίδα, τύπου φυσίγγιο ελέγχου ροής υδραυλική σόλεν |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC08-3 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα / λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Τύπος θέσης 3 οδού 2 |