| Ονομασία του προϊόντος | VBCD-SE-FLV μία βαλβίδα ισορροπίας με βαλβίδα υπερκέντρου από χάλυβα QT500-7 μπλοκ ψευδαργύρου και κ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Χάλυβα QT500-7: 350 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Αλουμίνιο 6061-T6: 210 bar |
| Τύπος βαλβίδας | Κεφάλαια ελέγχου διπλού ελέγχου / Κεφάλαια ελέγχου διπλού ελέγχου |
| Υλικό βαλβίδας | από χάλυβα ή αλουμίνιο |
| Ονομασία προϊόντος | ΒBCD-SE-3VIE υδραυλική υπερκεφαλίδα κατασκευασμένη στην Κίνα προσαρμοσμένος τύπος βαλβίδας αντίσταση |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / αλουμίνιο 210 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ισορροπίας |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | VBCD-ED-A G1/2 με ροή 60L διπλή βαλβίδα overcenter, διπλή βαλβίδα ισορροπίας πιλότου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 35 Mpa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar τύπος υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα υπερκέντρου ή βαλβίδα ισορροπίας ή διπλή βαλβίδα υπερκέντρου,μονή βαλβίδα υπερκέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία του προϊόντος | VBCD-ED-A G1/2 με ροή 60L διπλή βαλβίδα overcenter, διπλή βαλβίδα ισορροπίας πιλότου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 350 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar τύπος υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα αντισύγκλισης με χειρισμό πιλότου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 350 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar τύπος υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | ΒBCD-SE-3VIE υδραυλική υπερκεφαλίδα κατασκευασμένη στην Κίνα προσαρμοσμένος τύπος βαλβίδας αντίσταση |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 351 bar / αλουμίνιο 210 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 35 MPa |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ισορροπίας μονής οδού |
| Υλικό βαλβίδας | QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | VBCD-SEA G1/4 G1/2 G3/8 G3/4 υπερκεντρική βαλβίδα, υδραυλική βαλβίδα ισορροπίας ενός ή δύο φυσίγγων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MP |
| Τύπος βαλβίδας | πάνω από την κεντρική βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD 3/8 DEFL υψηλής ποιότητας σωλήνας βαλβίδας από χάλυβα με επιφάνεια από κράμα ψευδαργύρου G3/8 β |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar πίεση από υλικό χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 210 bar τύπου υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-33L-0-N τυποποιημένη βαλβίδα σόλενοειδούς με 24V 12V υδροδύναμη αντί υδραυλικής βαλβίδας 3 τρό |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Επικαιροποίηση |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 οδός 2 θέση πρίζας στην σόλενοειδή βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV08-58C-0-N βαλβίδα ηλεκτροσόκ μεγάλου μεγέθους με πρίζα 5 πόρτων τροχιάς σε 3 θέσεις |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-5 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 8L/Min και 207 bar (3000 psi), ο μέγιστος ρυθμός διαρροής είναι 164 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 5 τρόπος 3 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |