| Ονομασία του προϊόντος | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min |
| αρχή λειτουργίας | θέση τρία διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία του προϊόντος | KPRDB βαλβίδα μείωσης πίεσης ressure βαλβίδα μείωσης πίεσης, Sun σειράς βαλβίδα απελευθέρωσης πίεσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Τ-11Α |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 40 L/Min |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | VBCD-DE Διπλή φυσίγγιο με ροή 40L 60L υδραυλική βαλβίδα αντισταθμιστικής ισορροπίας με υλικό μπλοκ Q |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar για το σώμα βαλβίδας από χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεντρική βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 ή αλουμινίου |
| Υλικό | VRSD Pilot λειτουργούν βαλβίδα ελέγχου διπλή ασφάλεια βαλβίδα ανακούφισης κατασκευασμένη στην Κίνα υ |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | Πιάτο/σωληνοειδής/φλάντζα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Υλικό | Επικεφαλής οχήματος με μικρού μεγέθους υδραυλικό σύστημα σωλήνα βαλβίδας που χρησιμοποιεί πιλοτική β |
|---|---|
| Εφαρμογή | εφαρμογή ανταλλακτικών υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Διαθέσιμη πλάκα/σωληνοειδής πλάκα/φλάνσα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος υγρού ελαίου |
| Ονομασία προϊόντος | KSF12-22-0-N διπλή διπλή θέση VC-10 κοιλότητα με νήμα υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόλεως |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Vc10-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 2 |
| Ονομασία του προϊόντος | 2 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | VC10-2 τυπική κοιλότητα |
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 60L ροή ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία προϊόντος | 5 τρόπος 3 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| κοιλότητα | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 164 ml |
| Αρχή λειτουργίας | 3 θέση 5 τρόπος |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα VBCD-SE-FL, μία ή δύο βαλβίδες, βαλβίδα ισορροπίας μετρητή ροής 40l 60L ή 80L, όπω |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | 2 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | VC10-2 τυποποιημένο ολόκληρο |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar = 35 MPa |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |