| Ονομασία του προϊόντος | K28DCF08-10-210 8 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 2 θέσης |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 21MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΦΒΒ-150/550 ανθεκτική έκρηξη βαλβίδα για υδραυλικό σύστημα, υδραυλικά ανταλλακτικά για εξορυκτήρα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 550bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 55 MPa |
| Τύπος βαλβίδας | explosionproof βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΦΒΒ-150/550 εξατομικευμένα υδραυλικά εξαρτήματα εκσκαφικών μηχανών, βαλβίδα αντιέκρηξης για ανταλλ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 550bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 55 MPa |
| Τύπος βαλβίδας | explosionproof βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΦΒΒ-150/550 βαρέα φορτηγά υδραυλικά συστήματα βαλβίδας έκρηξης, κατασκευή υδραυλικών βαλβίδων αντι |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 550bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 55 MPa |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα καταστολής φλόγας |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | KFBV-150/550 υδραυλική βαλβίδα φόρτωσης, βαριά βαλβίδα ανθεκτικής έκρηξης, αντιαέρηξη |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 55Mpa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 550 bar υψηλή πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | explosionproof βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμοσμένο αυτοκίνητο με υδραυλική πορτοφολική βαλβίδα, πορτοφολική κατευθυντήρια βαλβίδα. |
|---|---|
| κοιλότητα | σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμοσμένο αυτοκίνητο με υδραυλική πορτοφολική βαλβίδα, πορτοφολική κατευθυντήρια βαλβίδα. |
|---|---|
| κοιλότητα | σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar / 350 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία προϊόντος | Πιο πωλούμενη κατευθυνόμενη αναλογική βαλβίδα ηλεκτροσόκ για το υδραυλικό σύστημα αυτοκινήτου |
|---|---|
| κοιλότητα | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar / 350 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Υλικό | VRDD Διπλή βαλβίδα ελέγχου με δύο βαλβίδες υδραυλικής κλειδαριάς |
|---|---|
| Εφαρμογή | ανταλλακτικά μηχανημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Τροχαία ή σφραγισμένα με λάδι |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος υγρού ελαίου |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα υδραυλικών κλειδαριών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χρήση υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | υδραυλική βαλβίδα κλειδώματος τύπου σωλήνα και πλάκας στερέωσης |
| μπλοκ βαλβίδας | από χάλυβα QT500-7 σωλήνα βαλβίδας |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |