| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμοσμένη βαλβίδα με χρήση υδραυλικής πορτοφολικής βαλβίδας, αναλογική κατευθυντήρια βαλβίδα |
|---|---|
| κοιλότητα | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar / 360 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (15 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για να αυξηθεί ο αμφίδρομος ρυθμός ροής |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική αναλογική βαλβίδα ηλεκτροσόκ, αναλογική βαλβίδα μείωσης πίεσης KDPR08-33 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 241 bar / 351 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) |
| Μεσαία | ελαιόλαδο Μέσα |
| Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | σύμφωνα με ζητούμενος |
| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα σφαίρας / βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης |
|---|---|
| Τύποι | Δύομερή βαλβίδα υψηλής πίεσης/3μερή βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρας HBKH |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα / λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | βαλβίδα αποκοπής |
| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα σφαίρας / βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 20 L/min |
| Αρχή λειτουργίας | βαλβίδα αποκοπής |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική αναλογική βαλβίδα ηλεκτροσόκ, αναλογική βαλβίδα μείωσης πίεσης KDPR08-33 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar / 350 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) |
| Μεσαία | Λιπαντικό πετρελαίου |
| Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | σύμφωνα με ζητούμενος |
| Ονομασία προϊόντος | Ακριβής βαλβίδα σφαίρας BKH με μέγεθος νήματος G1/2 G3/4, βαλβίδες αποκοπής υψηλής πίεσης τύπου BHK |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar = 31,5MPA |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 2 |
| Ονομασία του προϊόντος | 2-6 ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Μέγιστη πίεση 31MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Φαλβίδα ηλεκτροσόκ με ενεργοποιημένη / απενεργοποιημένη |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική αναλογική βαλβίδα ηλεκτροσόκ, αναλογική βαλβίδα μείωσης πίεσης KDPR08-33 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar / 350 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) |
| Μεσαία | ελαιόλαδο Μέσα |
| Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | σύμφωνα με ζητούμενος |
| Ονομασία του προϊόντος | KFBV-150/550 Υδραυλική βαλβίδα ανθεκτικής έκρηξης, προσαρμοσμένη υδραυλική βαλβίδα locak, βαλβίδα υπ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 550 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 55 MPa |
| Τύπος βαλβίδας | explosionproof βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | Έξι οδοι δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 31MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |