| Ονομασία προϊόντος | KSV104754B-0-N υδραυλική βαλβίδα σόλενοειδούς τύπου βαλβίδας λαμπτήρα πετρελαίου με τετράδρομη υδραυ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC10-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 220,70 L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 3 |
| Ονομασία του προϊόντος | KDPC05-G3/8 δοκιμαστική βαλβίδα ελέγχου, υδραυλική βαλβίδα κλειδώματος με ένα ή δύο φυσίγγια |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μέρη μηχανών υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωληνοειδής |
| υλικό σώματος βαλβίδας | QT500-7 |
| Ενημέρωση | Ελαιόλαδο |
| Υλικό | Υδραυλική βαλβίδα κλειδώματος τύπου φλάντζης VRSL-FL, ροής 50L G1/2 πιλοτική βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μέρη υδραυλικών μηχανημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου τοποθέτησης πλάκας ή τύπου σωλήνα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος υγρού ελαίου |
| Ονομασία προϊόντος | ΚΑΣΦ12-23-0-Ν βαλβίδα ηλεκτροσόκ τύπου φυσίγγιου, βαλβίδα ηλεκτροσόκ καρτσέζης με νήματα ER DG DL |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar = 5075psi |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδοι 2 θέση |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-24L-0-N υδραυλική βαλβίδα σόλενοειδούς φυσίγγιου, διπλής κατεύθυνσης δύο θέσεων σόλενοειδής βα |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar = 5075psi |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική σόλενοειδή βαλβίδα KSV10-24L-0-N με νήμα φυσίγγιο με σύνδεσμο DG ER 12V ή 24V |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar, πίεση 1 θύρας: 250Bar |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-35L-0-N 3 οδός 2 θέση βύσμα σε σόλενοειδή βαλβίδα, τύπου φυσίγγιο ελέγχου ροής υδραυλική σόλεν |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC08-3 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα / λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Τύπος θέσης 3 οδού 2 |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV104754B-0-N Προσαρμοσμένη βαλβίδα σόλενοειδούς τύπου βαλβίδας λαδιού με τετραδιάστατη υδραυλική β |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC10-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 3 |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαιο 3 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 5 Κεφάλαιο 5 Κ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-5 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 8L/Min και 207 bar (3000 psi), ο μέγιστος ρυθμός διαρροής είναι 164 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 5 τρόπος 3 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία προϊόντος | 2 WAY 2 POSITION σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 360 bar |
| Ονομαστική ροή | 114L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |