| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα KSV10-44 με άμεση δράση 2 θέσεις 4 οδικές κατευθυντικές ρυθμίσεις |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Επικεφαλής |
| Αντίσταση στην πίεση | 360 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 25 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 θέση 5 τρόπος |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-40-0-N διπλή σπείρα υδραυλική σολενοειδή βαλβίδα, 2 θέση 4 τρόπος ενεργοποίησης / απενεργοποίη |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 110,40 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | 2 ΘΕΣΗ 4 ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΣ ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΥ ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΥ |
| Ονομασία προϊόντος | Κεφάλαιο 3 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 350 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar τύπος υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα ανακούφισης / βαλβίδα υπερχείλισης |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 25L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης |
| Ονομασία του προϊόντος | Επικεφαλής VRSL-FL με ατσάλινο σωλήνα βαλβίδας υδραυλικού φυσίγγου |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | σωλήνες ή πλάκες |
| Χαρακτηριστικά | Υλικό QT500-7 |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαιο 4 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χρήση υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Κλειδωτή βαλβίδα τύπου σωλήνων και πλακών |
| μπλοκ βαλβίδας | από χάλυβα QT500-7 σωλήνα βαλβίδας |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |
| Υλικό | KDPS5A1-G3/8-FL μονόδρομη βαλβίδα ελέγχου με G3/8 πιλοτική βαλβίδα ελέγχου, ατσάλινη υδραυλική βαλβί |
|---|---|
| Εφαρμογή | ανταλλακτικά μηχανημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Εγκατάσταση πλάκας και σωλήνες |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος υγρού ελαίου |
| Ονομασία προϊόντος | Κεφάλαιο 4 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χρήση υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Κλειδωτή βαλβίδα τύπου σωλήνων και πλακών |
| μπλοκ βαλβίδας | από χάλυβα QT500-7 σωλήνα βαλβίδας |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | VC08-2, CV10, CV12... |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | 2 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 113L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |