| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλική κατευθυντική βαλβίδα |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποιημένα συστήματα ελέγχου |
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar, 350 bar, 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | ΒBCD-SE-3VIE υδραυλική υπερκεφαλίδα κατασκευασμένη στην Κίνα προσαρμοσμένος τύπος βαλβίδας αντίσταση |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / αλουμίνιο 210 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | σύνολο βαλβίδας ισορροπίας |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία του προϊόντος | Δοκιμαστής VBCD-SE-FL λειτουργούν υπερκεντρική βαλβίδα με διπλή βαλβίδα ισορροπίας με βάση το ατσάλι |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | ατσάλινο σώμα 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa και 210Mpa, εξαρτάται από το σώμα της βαλβίδας |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ισορροπίας του πιλότου |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD G3/8 DEFL τύπου διπλού ανακούφισης πιλοτικής βαλβίδας ελέγχου με βάση το ατσάλι QT500-7 σώμα βα |
|---|---|
| Μέγεθος λιμένα πετρελαίου | G3/8 |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ισορροπίας του πιλότου |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΠΚ10-Γ1/2 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| Υλικό | πρώτες ύλες QT500-7 |
| Συσκευή | Καρτόνι/ξύλινο κουτί/παλέτα ή όπως ζητείται |
| Υλικό | VRSE G1/2 G1/4 μέγεθος νήματος μονό πιλότο βαλβίδα ελέγχου, μία βαλβίδα ελέγχου υδραυλική κλειδαριά |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | Διαθέσιμη πλάκα/σωληνοειδής πλάκα/φλάνσα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος πετρελαίου |
| Υλικό | VRDE Με βαλβίδα ελέγχου hydraforce με ατσάλινο σώμα υδραυλική πιλοτική λειτουργία βαλβίδα κλειδώματο |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | Διαθέσιμη πλάκα/σωληνοειδής πλάκα/φλάνσα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος πετρελαίου |
| Ονομασία προϊόντος | KPV72-30 2 θέση 3 οδός VC12-3 υδραδύναμη σωματικής κοιλότητας αναλογική βαλβίδα ροής και υδραυλική β |
|---|---|
| κοιλότητα | VC12-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστής VBCD-SE-FL λειτουργούν υπερκεντρική βαλβίδα με διπλή βαλβίδα ισορροπίας με βάση το ατσάλι |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | ατσάλινο σώμα 35Mpa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa και 209Mpa, εξαρτάται από το σώμα της βαλβίδας |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ισορροπίας του πιλότου |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | 2-6 ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Μέγιστη πίεση 31MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Φαλβίδα ηλεκτροσόκ με ενεργοποιημένη / απενεργοποιημένη |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |