| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόλεως με 2 θέση 3 οδός ελέγχου πετρελαίου βαλβίδα διακοπής υδραστικής κοιλ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Vc10-3 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 2 θέση 3 τρόπος |
| Ονομασία προϊόντος | KLCD VBCD G3/4DE-A υδραυλική υπερκεφαλίδα, με G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 διπλή βαλβίδα αντίστοιχης ισορροπί |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Πεδίο ροής | από 20 λίτρα έως 150 λίτρα ανάλογα με την απαίτησή σας |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | από χάλυβα QT 500-7 ή 6061-T6 |
| Ονομασία του προϊόντος | Βαλβίδα ασφαλείας υπερχείλισης |
|---|---|
| Σωλήνες | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 80 lpm |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία προϊόντος | 2 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 113L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | τυπική οπή κοιλότητας VC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar ονομαστική πίεση |
| Ονομαστική ροή | 30L/Min ονομαστική ροή |
| αρχή λειτουργίας | Τύπος βαλβίδας ελέγχου μονής οδού |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | VC08-2, CV10, CV12... διαθέσιμα |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | Ρύση 30L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαια ελέγχου διπλού πιλότου KLDC 1/2DF/FL |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 35MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 350 0Bar |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | διαφόρων μεγεθών νήματος διπλό πιλότο βαλβίδα ισορροπίας με ροή 20-180L |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 350 0Bar |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία του προϊόντος | KSXS08S-60-350 Kaienli κατασκευασμένη Πιλότος λειτουργεί βαλβίδα ελέγχου, συλλογές με βαλβίδα κλειδώ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |