| Ονομασία του προϊόντος | KPR50-38A-0-N Υδραυλική ηλιακή και Hydraforce σειρά βαλβίδα μείωσης πίεσης φυσίγγιο |
|---|---|
| Σωλήνες | Vc10-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Τριδιάστατη βαλβίδα τροχιάς |
| Ονομασία του προϊόντος | ΒΡΣΔ βαλβίδα κλειδώματος υδραυλικής με ένα μόνο φυσίγγιο με βαλβίδα ελέγχου G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 με χ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός/εμπορικός/κατοικημένος |
| Τύπος σύνδεσης | Πλάκα/Συσσωματώδης |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία του προϊόντος | VBCD-SEA μονοκονδυλωτή βαλβίδα χάλυβα βαλβίδα ισορροπίας σώματος, διπλή βαλβίδα ανακούφισης βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / αλουμίνιο 210 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35MPa |
| Τύπος βαλβίδας | σύνολο βαλβίδας ισορροπίας |
| Υλικό βαλβίδας | Κεφάλαιο βαλβίδας από χάλυβα |
| Ονομασία του προϊόντος | KSPC-G1/4 OEM ODM διαθέσιμη πιλοτική βαλβίδα ελέγχου, διπλή βαλβίδα ανακούφισης σε ατσάλινο σώμα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χρήση υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Κλειδωτή βαλβίδα τύπου σωλήνων και πλακών |
| μπλοκ βαλβίδας | από χάλυβα QT500-7 σωλήνα βαλβίδας |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία προϊόντος | Φαρμακευτική μονάδα για την κατασκευή μεγάλων μηχανικών συσκευών |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 360bar / 230bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 38Mpa/ 23MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | ΒΑΛΒΙΔΕΣ ΣΩΛΗΝΟΕΙΔΩΝ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδες μείωσης πίεσης των φυσίγγων |
| Ονομασία του προϊόντος | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 300 ml/min |
| αρχή λειτουργίας | θέση τρία διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία του προϊόντος | προμήθεια πετρελαίου πιλότου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα ανακούφισης / βαλβίδα υπερχείλισης |
|---|---|
| Σωλήνες | Τ-18Α |
| Κατηγορία πίεσης | 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 760 lpm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 °C έως 120 °C (κλειδί από τυποποιημένο νιτριλικό καουτσούκ) |
| Ονομασία προϊόντος | Κεφαλίδα ανακούφισης KRV-S08 |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 35Mb |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 30 lpm |
| Φίλτρο | Μέσα στο επίπεδο NAS9 |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποιημένα συστήματα ελέγχου |
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar, 350 bar, 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |