| Ονομασία του προϊόντος | KSPC-G3/8 με δύο βαλβίδες ανακούφισης ασφάλειας QT500-7 βαλβίδα υδραυλικής κλειδαριάς με βάση βαλβίδ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μέρη υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Κλειδωτή βαλβίδα τύπου σωλήνων και πλακών |
| μπλοκ βαλβίδας | Κύβος βαλβίδας από χάλυβα |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία προϊόντος | KSV10-34-0-N Τυποποιημένη υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόκ με συνδετήρα DG DIN43650,υδραυλική βαλβίδα ελ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Vc10-3 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία προϊόντος | KSXS08S-60-350 Kaienli κατασκευασμένη Πιλότος λειτουργεί βαλβίδα ελέγχου, συλλογές με βαλβίδα κλειδώ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία του προϊόντος | 4 οδική βαλβίδα σόλενοειδούς 2 θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 11.4L/Min |
| αρχή λειτουργίας | θέση τέσσερα διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Υλικό | VRSD Pilot λειτουργούν βαλβίδα ελέγχου διπλή ασφάλεια βαλβίδα ανακούφισης κατασκευασμένη στην Κίνα υ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός/εμπορικός/κατοικημένος |
| Τύπος σύνδεσης | Πιάτο/σωληνοειδής/φλάντζα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Υλικό | KDPC05-G3/8 προσαρμοσμένη υδραυλική βαλβίδα κλειδώματος με G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 πιλοτική βαλβίδα ελέγ |
|---|---|
| Εφαρμογή | ανταλλακτικά μηχανημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Τροχαία ή σφραγισμένα με λάδι |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος υγρού ελαίου |
| Ονομασία προϊόντος | ΚΑΣΒ12-24-0-Ν υδραυλική σόλενοειδής βαλβίδα εκσκαφέα, VC12 κενό τρύπα με ρυμουλκούμενη σόλενοειδής β |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC12-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 76 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία προϊόντος | KSF16-22-0-N Hydraforce αντικατάσταση τυποποιημένης υδραυλικής συσσωρευτικής βαλβίδας με διπλή διπλή |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC12-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία προϊόντος | KSV12-34-0-N βαλβίδα ελέγχου ροής με ηλεκτροσόκ, ηλεκτροσόκ υδραυλικής βαλβίδας με 3 οδικές 3 θέσεις |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC12-3 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα KSV10-44 με άμεση δράση 2 θέσεις 4 οδικές κατευθυντικές ρυθμίσεις |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Επικεφαλής |
| Αντίσταση στην πίεση | 360 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 25 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 θέση 5 τρόπος |