| Ονομασία του προϊόντος | έξι οδοι 2 θέση σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 31MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Προϊόν | KQHF28H1-25/60 υδραυλική σόλενοειδής βαλβίδα με συνδετήρα DG ή ER 24V 12V ατσάλινη βαλβίδα |
|---|---|
| Εκτιμημένη πίεση | Φραγμός 60 |
| Ονομαστική ροή | 25L/min· |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C-+90°C |
| Χρησιμοποιήστε το εύρος καθαριότητας | Χρησιμοποιήστε το εύρος καθαριότητας |
| Ονομασία του προϊόντος | Βαλβίδα ασφαλείας υπερχείλισης |
|---|---|
| Σωλήνες | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 80 lpm |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | KDPC05-G3/8 δοκιμαστική βαλβίδα ελέγχου, υδραυλική βαλβίδα κλειδώματος με ένα ή δύο φυσίγγια |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μέρη μηχανών υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωληνοειδής |
| υλικό σώματος βαλβίδας | QT500-7 |
| Ενημέρωση | Ελαιόλαδο |
| Ονομασία του προϊόντος | προμήθεια πετρελαίου πιλότου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα ανακούφισης / βαλβίδα υπερχείλισης |
|---|---|
| Σωλήνες | Τ-18Α |
| Κατηγορία πίεσης | 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 760 lpm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 °C έως 120 °C (κλειδί από τυποποιημένο νιτριλικό καουτσούκ) |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα υπεροχής |
|---|---|
| Σωλήνες | Τ-19Α κοιλότητα |
| Κατηγορία πίεσης | 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 480 lpm |
| Ποσοστό εσωτερικής διαρροής | εντός 200 ml/Min σε 100 bar για μία θύρα |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική ανακουφιστική βαλβίδα |
|---|---|
| Σωλήνες | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 80 lpm |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα υπεροχής |
|---|---|
| Σωλήνες | Τ-19Α κοιλότητα |
| Κατηγορία πίεσης | 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 480lpm |
| Ποσοστό εσωτερικής διαρροής | εντός 200 ml/Min σε 100 bar για μία θύρα |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα ανακούφισης / βαλβίδα υπερχείλισης |
|---|---|
| Σωλήνες | Τ-18Α |
| Κατηγορία πίεσης | 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 760 lpm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 °C έως 120 °C (κλειδί από τυποποιημένο νιτριλικό καουτσούκ) |