| Ονομασία του προϊόντος | KPR58-38A-0-N Βαλβίδα μείωσης πίεσης με κοιλότητα VC08-3 τυποποιημένη υδραυλική βαλβίδα μείωσης πίεσ |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | 390 bar (5700 psi) |
| Ονομαστική ροή | 18 lpm μέγιστο |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΚΑΡΤΡΙΖΑ |
|---|---|
| Σωλήνες | Τ-11Α |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 40 L/Min |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD-1-2DE με δύο βαλβίδες ισορροπίας, βαλβίδα G1/2 με διπλά φυσίγγια |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Σειρά ροής | από 20 λίτρα έως 150 λίτρα ανάλογα με την απαίτησή σας |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | από χάλυβα QT 500-7 ή 6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα αντίστασης VBCD-SE-FL με δύο βαλβίδες φυσίγγων προσαρμοσμένη πετρελαϊκή κλωστή |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 350 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar τύπος υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD 3/8 DEFL υψηλής ποιότητας σωλήνας βαλβίδας από χάλυβα με επιφάνεια από κράμα ψευδαργύρου G3/8 β |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar πίεση από υλικό χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 210 bar τύπου υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία του προϊόντος | ΒΡΣΔ βαλβίδα κλειδώματος υδραυλικής με ένα μόνο φυσίγγιο με βαλβίδα ελέγχου G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 με χ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός/εμπορικός/κατοικημένος |
| Τύπος σύνδεσης | Πλάκα/Συσσωματώδης |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Επικεφαλής VRSL-FL με ατσάλινο σωλήνα βαλβίδας υδραυλικού φυσίγγου |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | σωλήνες ή πλάκες |
| Χαρακτηριστικά | Υλικό QT500-7 |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία προϊόντος | Κεφάλαιο 6 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου σωλήνα ή πλάκας |
| Χαρακτηριστικά | Επεξεργασία υλικών QT500-7 |
| Ενημέρωση | Χρησιμοποιώντας υγρό λάδι |
| Ονομασία του προϊόντος | VRDD διπλή βαλβίδα υδραυλικής βαλβίδας με G1/4 G1/2 G3/4 G3/8 μεγέθους νήματος πιλοτική βαλβίδα κλει |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά μέρη |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου σωλήνα ή πλάκας τοποθέτησης |
| υλικό σώματος βαλβίδας | Υλικό QT500-7 του μπλοκ βαλβίδας |
| Ενημέρωση | Βαλβίδα ελέγχου πετρελαίου |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα κλειδώματος VRDL με βαλβίδα ελέγχου διπλού πιλότου με 20-100L |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά Υδραυλικού Συστήματος |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου τοποθέτησης πλάκας και τύπου σωλήνα |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Ενημέρωση | Βαλβίδα ελέγχου πετρελαίου |