| Ονομασία προϊόντος | Κεφάλαιο 3 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 350 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar τύπος υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | Επικεφαλής VRSL-FL με ατσάλινο σωλήνα βαλβίδας υδραυλικού φυσίγγου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | σωλήνες ή πλάκες |
| Χαρακτηριστικά | Υλικό QT500-7 |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία προϊόντος | ΚΑΣΦ08-22-0-Ν υδραυλική βαλβίδα σολενοειδούς εξορυκτήρα, VC12 κοιλότητα τρύπα με στρογγυλοποιημένη β |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 76 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία προϊόντος | ΚΑΣΦ10-22-0-Ν υδραυλική σόλενοειδή βαλβίδα σκάφους, VC12 κενό τρύπα με ρυμουλκούμενη σόλενοειδή βαλβ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 76 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία προϊόντος | 2 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 31MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |