| Προϊόν | 8 οδός 2 θέση βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
|---|---|
| Εκτιμημένη πίεση | Φραγμός 60 |
| Ονομαστική ροή | 25L/min· |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C-+90°C |
| Χρησιμοποιήστε το εύρος καθαριότητας | Χρησιμοποιήστε το εύρος καθαριότητας |
| Ονομασία του προϊόντος | Δύο τράπεζες 6 δρόμου 2 θέση σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 100L/min |
| Τεχνική συσκευή | DC27V±15% |
| Τύπος υποδοχών | ΕΡ DT04-2P |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα ανακούφισης / βαλβίδα υπερχείλισης |
|---|---|
| Σωλήνες | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 25L/Min |
| Ποσοστό εσωτερικής διαρροής | 2 θύρες σε 10 bar, μέγιστο 5 σταγόνες/λεπτο |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα ασφαλείας |
|---|---|
| Σωλήνες | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 25L/Min |
| Ποσοστό εσωτερικής διαρροής | 2 θύρες σε 10 bar, μέγιστο 5 σταγόνες/λεπτο |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναλλακτικές τεχνικές προδιαγραφές για την εφαρμογή των εν λόγω προδιαγραφών |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | σωλήνες ή πλάκες |
| Χαρακτηριστικά | Υλικό χάλυβα |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Υλικό | VRSD Pilot λειτουργούν βαλβίδα ελέγχου διπλή ασφάλεια βαλβίδα ανακούφισης κατασκευασμένη στην Κίνα υ |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | Πιάτο/σωληνοειδής/φλάντζα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Υλικό | VRSE G1/2 G1/4 μέγεθος νήματος μονό πιλότο βαλβίδα ελέγχου, μία βαλβίδα ελέγχου υδραυλική κλειδαριά |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | Διαθέσιμη πλάκα/σωληνοειδής πλάκα/φλάνσα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος πετρελαίου |
| Υλικό | VRDE Με βαλβίδα ελέγχου hydraforce με ατσάλινο σώμα υδραυλική πιλοτική λειτουργία βαλβίδα κλειδώματο |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | Διαθέσιμη πλάκα/σωληνοειδής πλάκα/φλάνσα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος πετρελαίου |
| Υλικό | Υδραυλική βαλβίδα κλειδώματος τύπου φλάντζης VRSL-FL, ροής 50L G1/2 πιλοτική βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μέρη υδραυλικών μηχανημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου τοποθέτησης πλάκας ή τύπου σωλήνα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος υγρού ελαίου |
| Υλικό | KDPC05-G3/8 προσαρμοσμένη υδραυλική βαλβίδα κλειδώματος με G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 πιλοτική βαλβίδα ελέγ |
|---|---|
| Εφαρμογή | ανταλλακτικά μηχανημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Τροχαία ή σφραγισμένα με λάδι |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος υγρού ελαίου |