| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΠΚ10-Γ1/2 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| Υλικό | πρώτες ύλες QT500-7 |
| Συσκευή | Καρτόνι/ξύλινο κουτί/παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία του προϊόντος | KSXS08S-60-350 Kaienli κατασκευασμένη Πιλότος λειτουργεί βαλβίδα ελέγχου, συλλογές με βαλβίδα κλειδώ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία του προϊόντος | KSPC-G1/4 OEM ODM διαθέσιμη πιλοτική βαλβίδα ελέγχου, διπλή βαλβίδα ανακούφισης σε ατσάλινο σώμα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χρήση υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Κλειδωτή βαλβίδα τύπου σωλήνων και πλακών |
| μπλοκ βαλβίδας | από χάλυβα QT500-7 σωλήνα βαλβίδας |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαιο 4 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χρήση υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Κλειδωτή βαλβίδα τύπου σωλήνων και πλακών |
| μπλοκ βαλβίδας | από χάλυβα QT500-7 σωλήνα βαλβίδας |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα υδραυλικών κλειδαριών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χρήση υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | υδραυλική βαλβίδα κλειδώματος τύπου σωλήνα και πλάκας στερέωσης |
| μπλοκ βαλβίδας | από χάλυβα QT500-7 σωλήνα βαλβίδας |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία του προϊόντος | KFBV-150/550 Υψηλής ποιότητας βαλβίδα ελέγχου με ατσάλινο σωλήνα βαλβίδας |
|---|---|
| Πίεση | Καθορισμένη πίεση 55Mpa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 550 bar υψηλή πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | Ασφαλής βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα ανακούφισης πίεσης και βαλβίδα ασφαλείας |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 25L/Min |
| Ποσοστό εσωτερικής διαρροής | 2 θύρες σε 10 bar, μέγιστο 5 σταγόνες/λεπτο |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαιο 3 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 350 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar τύπος υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | Κεφάλαιο 6 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
|---|---|
| Εφαρμογή | σύστημα υδραυλικών βαλβίδων |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου σωλήνα / τύπου πλάκας |
| Χαρακτηριστικά | Επεξεργασία υλικών QT500-7 |
| Ενημέρωση | υγρό μέσο πετρελαίου |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα αντίστασης VBCD-SE-FL με δύο βαλβίδες φυσίγγων προσαρμοσμένη πετρελαϊκή κλωστή |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 351 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Τύπος υλικού αλουμινίου 211 bar |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεντρική βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 / 6061-6T |