| Ονομασία του προϊόντος | KPV72-30A υδραυλική σολενοειδή βαλβίδα, αναλογική βαλβίδα ροής, συνδετήρας ER DG 12V 24V 13V 27V ανα |
|---|---|
| Σωλήνες | VC12-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία του προϊόντος | KSQMV-B μονόδρομος βαλβίδα, μονόσωμη βαλβίδα αερισμού, μονόδρομος βαλβίδα ανακούφισης αερισμού |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Τύπος σωληνοειδής |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | ΒBCD-SE-FL G1/2 υδραυλική βαλβίδα υπερκέντρου, κατασκευασμένη στην Κίνα από χάλυβα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar για υλικό από χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar για υλικά αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | από χάλυβα ή αλουμίνιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαια ελέγχου διπλού πιλότου KLDC 1/2DF/FL |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 35MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 350 0Bar |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία του προϊόντος | KSPC-G3/8 με δύο βαλβίδες ανακούφισης ασφάλειας QT500-7 βαλβίδα υδραυλικής κλειδαριάς με βάση βαλβίδ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μέρη υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Κλειδωτή βαλβίδα τύπου σωλήνων και πλακών |
| μπλοκ βαλβίδας | Κύβος βαλβίδας από χάλυβα |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |
| Υλικό | VRSD Pilot λειτουργούν βαλβίδα ελέγχου διπλή ασφάλεια βαλβίδα ανακούφισης κατασκευασμένη στην Κίνα υ |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | Πιάτο/σωληνοειδής/φλάντζα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Υλικό | Υδραυλική βαλβίδα κλειδώματος τύπου φλάντζης VRSL-FL, ροής 50L G1/2 πιλοτική βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μέρη υδραυλικών μηχανημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου τοποθέτησης πλάκας ή τύπου σωλήνα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος υγρού ελαίου |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-24L-0-N υδραυλική βαλβίδα σόλενοειδούς φυσίγγιου, διπλής κατεύθυνσης δύο θέσεων σόλενοειδής βα |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar = 5075psi |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-30L-0-N υδραυλική σόλενοειδής βαλβίδα τριών κατευθύνσεων δύο θέσεων ER DT04-2P 12V ή 24V |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Επικαιροποίηση |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 2 |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-31L-0-N βαλβίδα φυσίγγιας με ηλεκτροσόκ, υδραυλική 3οδική 2ο θέση πρίζα στη βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Επικαιροποίηση |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 2 |