| Ονομασία προϊόντος | KSV08-33L-0-N τυποποιημένη βαλβίδα σόλενοειδούς με 24V 12V υδροδύναμη αντί υδραυλικής βαλβίδας 3 τρό |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Επικαιροποίηση |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 οδός 2 θέση πρίζας στην σόλενοειδή βαλβίδα |
| Ονομασία προϊόντος | KSV10-34L-0-N τριών τρόπων θέση twp σε εκτός ελέγχου υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόκ υδραδύναμη αντί βα |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Vc10-3 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία προϊόντος | Κεφάλαιο 3 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 765/2008 του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17 |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Vc10-3 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 2 θέση 3 τρόπος |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΣΟΛΕΝΟΙΔΟΥ ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΚΑΛΥΠΗ 3 ΘΕΣΗ, 4 ΚΑΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟΣ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | τυποποιημένη τρύπα VC08-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 11,4L/min και 207 bar (3000 psi), η μέγιστη συχνότητα διαρροής είναι 278 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV08-47AL-0-N ER ή DG δύο σόλενοειδείς κυλινδρικές βαλβίδες ελέγχου ενεργοποίησης και απενεργοποίησ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | τυποποιημένη τρύπα VC08-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 328 ml/Min κατ' ανώτατο όριο σε 210 bar |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-47B-0-N Υποστήριξη OEM ODM σχεδιασμός υδραυλικών συστημάτων Κινέζος κατασκευαστής υδραυλικής σ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Τρύπα VC10-4 |
| Πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ποσοστό ροής | 22.7 lpm (6 gpm) κατ' ανώτατο όριο σε 207 bar (3000 psi), 328 ml/Min κατ' ανώτατο όριο |
| αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 3 |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαιο 3 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 5 Κεφάλαιο 5 Κ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-5 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 8L/Min και 207 bar (3000 psi), ο μέγιστος ρυθμός διαρροής είναι 164 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 5 τρόπος 3 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαιο 3 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 350 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar τύπος υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | Εναλλακτικές τεχνικές προδιαγραφές για την εφαρμογή των εν λόγω προδιαγραφών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | σωλήνες ή πλάκες |
| Χαρακτηριστικά | Υλικό από χάλυβα |
| Ενημέρωση | υγρό μέσο πετρελαίου |
| Ονομασία του προϊόντος | 2 θέση 6 οδός |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar |
| Τύπος βαλβίδας | σε κλειστή βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Καταγωγή | Ηπειρωτική Κίνα |