| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-47AL-0-N με υδραφόρα κοιλότητα VC10-2 διπλή τροχιά 3 θέση 4 οδική κυλινδρική βαλβίδα |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | τυποποιημένη τρύπα VC08-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα / λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-47BL-0-N τέσσερις πόρτες βαλβίδα τροχιά + δύο συνδετήρες υδραυλική βαλβίδα πρότυπο μπορεί να α |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | τυποποιημένη τρύπα VC08-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-47DL-0-N Σφραγίδα σε 4 τρόπο 3 θέση υδραυλική πρότυπο VC10 κοιλότητα θα μπορούσε αντί της βαλβ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC10-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 3 |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV104754B-0-N Προσαρμοσμένη βαλβίδα σόλενοειδούς τύπου βαλβίδας λαδιού με τετραδιάστατη υδραυλική β |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC10-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 3 |
| Ονομασία προϊόντος | 2 WAY 2 POSITION σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 360 bar |
| Ονομαστική ροή | 114L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόλεως με 2 θέση 3 οδός ελέγχου πετρελαίου βαλβίδα διακοπής υδραστικής κοιλ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Vc10-3 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 2 θέση 3 τρόπος |
| Ονομασία προϊόντος | KSV104754B-0-N υδραυλική βαλβίδα σόλενοειδούς τύπου βαλβίδας λαμπτήρα πετρελαίου με τετράδρομη υδραυ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC10-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 220,70 L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 3 |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα ελέγχου που λειτουργεί με πιλότο κατασκευασμένη από μπλοκ βαλβίδας ατσάλινου σώματ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Συσκευή | Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα / όπως ζητείται |
| Ονομασία προϊόντος | VRSD υδραυλική βαλβίδα κλειδαριά με την καλύτερη τιμή πιλότος λειτουργούν βαλβίδα ελέγχου κατασκευασ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός/εμπορικός/κατοικημένος |
| Τύπος σύνδεσης | Πιάτο/σωληνοειδής/φλάντζα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία του προϊόντος | VBCD-DE Διπλή φυσίγγιο με ροή 40L 60L υδραυλική βαλβίδα αντισταθμιστικής ισορροπίας με υλικό μπλοκ Q |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar για το σώμα βαλβίδας από χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεντρική βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 ή αλουμινίου |