| Ονομασία προϊόντος | KSV10-25-0-N VC10-2 υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόκ με δύο οδικές δύο θέσεις |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία του προϊόντος | Δορυφορικό τύπο της σειράς KSQMV για έλεγχο μονοδιάστατου αερίου με βαλβίδα ανακούφισης ροής αερίου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Τύπος σωληνοειδής |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία προϊόντος | διαφόρων μεγεθών νήματος διπλό πιλότο βαλβίδα ισορροπίας με ροή 20-180L |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 350 0Bar |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Υλικό | VRDD Διπλή βαλβίδα ελέγχου με δύο βαλβίδες υδραυλικής κλειδαριάς |
|---|---|
| Εφαρμογή | ανταλλακτικά μηχανημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Τροχαία ή σφραγισμένα με λάδι |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος υγρού ελαίου |
| Ονομασία προϊόντος | ΚΑΣΦ12-23-0-Ν βαλβίδα ηλεκτροσόκ τύπου φυσίγγιου, βαλβίδα ηλεκτροσόκ καρτσέζης με νήματα ER DG DL |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar = 5075psi |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδοι 2 θέση |
| Ονομασία προϊόντος | KSV10-24-0-N VC10-2 υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόκ με δύο οδικές δύο θέσεις |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία προϊόντος | KSF16-22-0-N Hydraforce αντικατάσταση τυποποιημένης υδραυλικής συσσωρευτικής βαλβίδας με διπλή διπλή |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC12-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Ονομασία προϊόντος | KSF12-22-0-N διπλή διπλή θέση VC-10 κοιλότητα με νήμα υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόλεως |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Vc10-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 2 |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-40-0-N διπλή σπείρα υδραυλική σολενοειδή βαλβίδα, 2 θέση 4 τρόπος ενεργοποίησης / απενεργοποίη |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 110,40 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | 2 ΘΕΣΗ 4 ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΣ ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΥ ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΥ |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV08-47CL-0-N διπλή τροχιά ενεργοποίησης/αποσύνδεσης 4 οδική 3 θέση βαλβίδα ηλεκτροσόκ για υδραυλικ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 11,4L/min και 207 bar (3000 psi), η μέγιστη συχνότητα διαρροής είναι 278 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |