| Ονομασία του προϊόντος | K28DCF08-10-210 8 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 2 θέσης |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 100 bar |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Δύναμη ηλεκτρομαγνήτη | 20W |
| Ονομασία προϊόντος | 8 οδός 2 θέση βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 100bar |
| Τύπος βαλβίδας | σε κλειστή βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Καταγωγή | Ηπειρωτική Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα υπεροχής |
|---|---|
| Σωλήνες | Τ-19Α κοιλότητα |
| Κατηγορία πίεσης | 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 480 lpm |
| Ποσοστό εσωτερικής διαρροής | εντός 200 ml/Min σε 100 bar για μία θύρα |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική ανακουφιστική βαλβίδα |
|---|---|
| Σωλήνες | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 80 lpm |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία προϊόντος | Κεφαλίδα ανακούφισης KRV-S08 |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 35Mb |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 30 lpm |
| Φίλτρο | Μέσα στο επίπεδο NAS9 |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | VC08-2, CV10, CV12... |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποιημένα συστήματα ελέγχου |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 250 |
| Ονομαστική ροή | 30L/min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | 2 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 113L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία του προϊόντος | 2 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | VC10-2 τυποποιημένο ολόκληρο |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar = 35 MPa |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία του προϊόντος | KDPR08-33-0-N Kaienli εξατομικευμένη υδραυλική πίεση μειώσει πορτοφολική βαλβίδα σολενοειδούς |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | P: 350 bar, T: 30 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/Min, βλ. διάγραμμα επιδόσεων |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20 °C έως 90 °C, τυποποιημένη σφραγίδα από νιτρικό καουτσούκ |