| Ονομασία του προϊόντος | έξι οδοι 2 θέση σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 31MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | Δύο τράπεζες 6 δρόμου 2 θέση σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 100L/min |
| Τεχνική συσκευή | DC27V±15% |
| Τύπος υποδοχών | ΕΡ DT04-2P |
| Ονομασία του προϊόντος | 2-6 ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 25MPa |
| Τύπος βαλβίδας | 6 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 2 θέσης |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Καταγωγή | Ηπειρωτική Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική βαλβίδα σόλενοειδούς 2 θέσης 6 οδών |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar |
| Όλες οι εξωτερικές διεπαφές με νήματα | JIS B2351G3/8 |
| επιφάνεια σώματος βαλβίδας | επεξεργασία επιφάνειας κράματος ψευδαργύρου και νικελίου |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | K28DCF08-10-210 8 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 2 θέσης |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 100 bar |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Δύναμη ηλεκτρομαγνήτη | 20W |
| Ονομασία προϊόντος | 8 οδός 2 θέση βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 100bar |
| Τύπος βαλβίδας | σε κλειστή βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Καταγωγή | Ηπειρωτική Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα υπεροχής |
|---|---|
| Σωλήνες | Τ-19Α κοιλότητα |
| Κατηγορία πίεσης | 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 480 lpm |
| Ποσοστό εσωτερικής διαρροής | εντός 200 ml/Min σε 100 bar για μία θύρα |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική ανακουφιστική βαλβίδα |
|---|---|
| Σωλήνες | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 80 lpm |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία προϊόντος | Κεφαλίδα ανακούφισης KRV-S08 |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 35Mb |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 30 lpm |
| Φίλτρο | Μέσα στο επίπεδο NAS9 |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα ελέγχου μονόδρομου τύπου |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-2 κοιλότητα |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | Ρύση 30L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |