| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα ελέγχου μη επιστροφής |
|---|---|
| κοιλότητα | Επικαιροποιημένα συστήματα ελέγχου |
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar /350 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | 4 οδική βαλβίδα σόλενοειδούς 2 θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 11.4L/Min |
| αρχή λειτουργίας | θέση τέσσερα διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία του προϊόντος | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 300 ml/min |
| αρχή λειτουργίας | θέση τρία διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα ανακούφισης / βαλβίδα υπερχείλισης |
|---|---|
| Σωλήνες | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 25L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης |
| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα ασφάλειας πίεσης |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Τρίπτυχος βαλβίδα τροχιάς |
| Ονομασία του προϊόντος | 2 θέση 6 οδός |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar |
| Τύπος βαλβίδας | σε κλειστή βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Καταγωγή | Ηπειρωτική Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | έξι οδοι 2 θέση σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 31MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | Δύο τράπεζες 6 δρόμου 2 θέση σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 100L/min |
| Τεχνική συσκευή | DC27V±15% |
| Τύπος υποδοχών | ΕΡ DT04-2P |
| Ονομασία του προϊόντος | 2-6 ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 25MPa |
| Τύπος βαλβίδας | 6 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 2 θέσης |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Καταγωγή | Ηπειρωτική Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική βαλβίδα σόλενοειδούς 2 θέσης 6 οδών |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar |
| Όλες οι εξωτερικές διεπαφές με νήματα | JIS B2351G3/8 |
| επιφάνεια σώματος βαλβίδας | επεξεργασία επιφάνειας κράματος ψευδαργύρου και νικελίου |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου ή αλουμινίου |