| Ονομασία προϊόντος | Αναλογική ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Τρύπα της κοιλότητας της βαλβίδας | ΤC06025 |
| Κατηγορία πίεσης | Π: 50bar, Τ: 30Bar |
| Ονομαστική ροή | 5L/Min, βλ. διάγραμμα επιδόσεων |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -20 °C έως 90 °C, τυποποιημένη σφραγίδα από νιτρικό καουτσούκ |
| Ονομασία του προϊόντος | Αναλογική ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Τρύπα της κοιλότητας της βαλβίδας | ΤC05013 |
| Κατηγορία πίεσης | Π: 50bar, Τ: 30Bar |
| Ονομαστική ροή | 10L/Min, βλ. διάγραμμα επιδόσεων |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20 °C έως 90 °C, τυποποιημένη σφραγίδα από νιτρικό καουτσούκ |
| Ονομασία του προϊόντος | KPR50-38A-0-N Υδραυλική ηλιακή και Hydraforce σειρά βαλβίδα μείωσης πίεσης φυσίγγιο |
|---|---|
| Σωλήνες | Vc10-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Τριδιάστατη βαλβίδα τροχιάς |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΚΑΡΤΡΙΖΑ |
|---|---|
| Σωλήνες | Τ-11Α |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 40 L/Min |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | μια βαλβίδα ρυθμιστικών βαλβίδων τρόπων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Ονομασία του προϊόντος | μια βαλβίδα ρυθμιστικών βαλβίδων τρόπων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΠΚ10-Γ1/2 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| Υλικό | πρώτες ύλες QT500-7 |
| Συσκευή | Καρτόνι/ξύλινο κουτί/παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία προϊόντος | KSF12-22-0-N διπλής διεύθυνσης διπλής θέσης υδραυλική πρίζα σε σόλενοειδή βαλβίδα,2-2 βαλβίδα σόλενο |
|---|---|
| κοιλότητα | VC12-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar = 5075psi |
| Ονομαστική ροή | 113L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδοι 2 θέση |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΣΟΛΕΝΟΙΔΟΥ ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΚΑΛΥΠΗ 3 ΘΕΣΗ, 4 ΚΑΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟΣ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | τυποποιημένη τρύπα VC08-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 11,4L/min και 207 bar (3000 psi), η μέγιστη συχνότητα διαρροής είναι 278 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV08-47CL-0-N διπλή τροχιά ενεργοποίησης/αποσύνδεσης 4 οδική 3 θέση βαλβίδα ηλεκτροσόκ για υδραυλικ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 11,4L/min και 207 bar (3000 psi), η μέγιστη συχνότητα διαρροής είναι 278 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |