| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποιημένα συστήματα ελέγχου |
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar, 350 bar, 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποιημένα συστήματα ελέγχου |
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar, 350 bar, 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία προϊόντος | Αναλογική ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Τρύπα της κοιλότητας της βαλβίδας | ΤC06025 |
| Κατηγορία πίεσης | Π: 50bar, Τ: 30Bar |
| Ονομαστική ροή | 5L/Min, βλ. διάγραμμα επιδόσεων |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -20 °C έως 90 °C, τυποποιημένη σφραγίδα από νιτρικό καουτσούκ |
| Ονομασία του προϊόντος | Αναλογική ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Τρύπα της κοιλότητας της βαλβίδας | ΤC05013 |
| Κατηγορία πίεσης | Π: 50bar, Τ: 30Bar |
| Ονομαστική ροή | 10L/Min, βλ. διάγραμμα επιδόσεων |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20 °C έως 90 °C, τυποποιημένη σφραγίδα από νιτρικό καουτσούκ |
| Ονομασία του προϊόντος | KPR50-38A-0-N Υδραυλική ηλιακή και Hydraforce σειρά βαλβίδα μείωσης πίεσης φυσίγγιο |
|---|---|
| Σωλήνες | Vc10-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Τριδιάστατη βαλβίδα τροχιάς |
| Ονομασία του προϊόντος | KPR58-38A-0-N Βαλβίδα μείωσης πίεσης με κοιλότητα VC08-3 τυποποιημένη υδραυλική βαλβίδα μείωσης πίεσ |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | 390 bar (5700 psi) |
| Ονομαστική ροή | 18 lpm μέγιστο |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | KPRDB βαλβίδα μείωσης πίεσης ressure βαλβίδα μείωσης πίεσης, Sun σειράς βαλβίδα απελευθέρωσης πίεσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Τ-11Α |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 40 L/Min |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΚΑΡΤΡΙΖΑ |
|---|---|
| Σωλήνες | Τ-11Α |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 40 L/Min |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | μια βαλβίδα ρυθμιστικών βαλβίδων τρόπων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Ονομασία του προϊόντος | μια βαλβίδα ρυθμιστικών βαλβίδων τρόπων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |