| Ονομασία του προϊόντος | 24V αναλογική βαλβίδα μείωσης πίεσης 6 τράπεζα υδραυλικές βαλβίδες συλλογές με ατσάλινο μπλοκ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Σώμα από αλουμίνιο 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Χάλυβα ή αλουμίνιο: 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλική βαλβίδα σωληνοειδών |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικές συσσωρευτές βαλβίδων 12 βλότερος 24 τάση αναλογική βαλβίδα σόλενοειδούς, βαλβίδα χάλυβα β |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Σώμα από αλουμίνιο 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Χάλυβα ή αλουμίνιο: 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλική βαλβίδα σωληνοειδών |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία προϊόντος | με υδραυλική βαλβίδα υπερκέντρου 30L 60L 95L από κράμα ψευδαργύρου και νικελίου, βαλβίδα αντίστασης |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / αλουμίνιο 210 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα αντιβαθμίσματος |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | 24V αναλογική πίεση μειώσει βαλβίδα 6 τράπεζα υδραυλικές βαλβίδες συλλογές με ατσάλινο μπλοκ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 21MPa αλουμινίου |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Χάλυβα ή αλουμίνιο: 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλική βαλβίδα σωληνοειδών |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης του φυσίγγου |
| Ονομασία προϊόντος | 24V αναλογική βαλβίδα μείωσης πίεσης 6 τράπεζα υδραυλικές βαλβίδες συλλογές με ατσάλινο μπλοκ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 210 bar Σώμα από αλουμίνιο |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Χάλυβα ή αλουμίνιο: 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλική βαλβίδα σωληνοειδών |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα τροφοδοσίας πετρελαίου πιλότου με συσσωρευτές βαλβίδας διφράγματος από χάλυβα ή αλουμίου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλική βαλβίδα σωληνοειδών |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία προϊόντος | Κατασκευή υδραυλικών αναλογικών σόλενοειδών βαλβίδων, αναλογικών βαλβίδων μείωσης πίεσης KDPR08-33 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar / 350 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | σύμφωνα με ζητούμενος |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα σφαίρας / βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min |
| αρχή λειτουργίας | βαλβίδα αποκοπής |
| Ονομασία του προϊόντος | KFBV-150/550 Εξ-προστατευτικές βαλβίδες ενσωμάτωση Εξ-m και φλεγόστερη θύρα Εξ-t υδραυλική αντιαερισ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 55Mpa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 550 bar υψηλή πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | explosionproof βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Υλικό QT500-7 |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα σφαίρας / βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min |
| αρχή λειτουργίας | βαλβίδα αποκοπής |