| Ονομασία προϊόντος | υδραυλικές πολλαπλές βαλβίδων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΣΟΛΕΝΟΙΔΟΥ ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΚΑΛΥΠΗ 3 ΘΕΣΗ, 4 ΚΑΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟΣ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | τυποποιημένη τρύπα VC08-4 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 11,4L/min και 207 bar (3000 psi), η μέγιστη συχνότητα διαρροής είναι 278 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένα υδραυλικά συλλέκτες βαλβίδων με σώμα βαλβίδων από αλουμίνιο, συλλέκτες βαλβίδων hydraf |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικές συλλογές βαλβίδων, υδραυλικό μπλοκ βαλβίδων από χάλυβα, QT500-7 σωλήνας βαλβίδας με επεξε |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | 6061-T6 αλουμινένιο υδραυλικές συλλογές βαλβίδων / OEM ODM υποστηριζόμενο μπλοκ βαλβίδας, αντιατρωτι |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar, τύπου QT500-7/ 6061-T6 |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | 6061-T6 αλουμινένιο υδραυλικές συλλογές βαλβίδων / OEM ODM υποστηριζόμενο μπλοκ βαλβίδας, αντιατρωτι |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar, τύπου QT500-7/ 6061-T6 |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | Σιδηροδρομικό σωλήνα βαλβίδας με μειωτική πίεση αναλογική βαλβίδα ηλεκτροσόλεως υδραυλικές σωληνώσει |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar εξαρτάται από τον τύπο του υλικού του σώματος της βαλβίδας |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικές συσσωρευτές βαλβίδων, ονομαστικής ροής 400L ηλεκτρική υδραυλική βαλβίδα σολενοειδούς με α |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar εξαρτάται από τον τύπο του υλικού του σώματος της βαλβίδας |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | OEM ODM διαθέσιμα συσσωρευτές βαλβίδων με sloenoid βαλβίδα τράπεζα υδραυλικό σύστημα χρήση αναλογική |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | για το 6061-6T: 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | OEM ODM διαθέσιμα συσσωρευτές βαλβίδων με sloenoid βαλβίδα τράπεζα υδραυλικό σύστημα χρήση αναλογική |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | για το 6061-6T: 210bar αλουμινένιο σώμα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa, η πίεση από χάλυβα ή αλουμίνιο είναι διαφορετική |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |