| Ονομασία του προϊόντος | KLCD G3/8DE-A δύο πιλοτική βαλβίδα ελέγχου σε ατσάλινο σωλήνα βαλβίδας με G3/8 μέγεθος νήματος overc |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar, τύπου QT500-7/ 6061-T6 |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT 500-7 |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα κλειδώματος VRDL με βαλβίδα ελέγχου διπλού πιλότου με 20-100L |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά Υδραυλικού Συστήματος |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου τοποθέτησης πλάκας και τύπου σωλήνα |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Ενημέρωση | Βαλβίδα ελέγχου πετρελαίου |
| Ονομασία του προϊόντος | LD1-25-1DTTR-10 Πάρκερ αντί του τύπου υδραυλικής βαλβίδας κλειδώματος με διπλή βαλβίδα ανακούφισης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Ενημέρωση | Βαλβίδα ελέγχου πετρελαίου |
| Ονομασία του προϊόντος | KSPC10-G1/2 υδραυλική ελεγκτική βαλβίδα ελέγχου κατασκευασμένη από ατσάλινο σώμα QT500-7 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Συσκευή | Καρτόνι/ξύλινο κουτί/παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία του προϊόντος | Ακριβής βαλβίδα σφαίρας BKH με μέγεθος νήματος G1/2 G3/4, βαλβίδες αποκοπής υψηλής πίεσης τύπου BHK |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar = 31,5MPA |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 2 |
| Ονομασία του προϊόντος | Δύο θέσεις 3 οδοι υψηλής πίεσης υδραυλική βαλβίδα σφαίρας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min, επίσης μπορεί να κάνει ως αίτηση ροή σας |
| αρχή λειτουργίας | βαλβίδα διακοπής / βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης |
| Ονομασία του προϊόντος | VH3V Κατευθείαν βαλβίδα σφαίρας με υψηλής ποιότητας ατσάλινο σώμα 2 οδός 3 οδός ευθεία υδραυλική βαλ |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min ή ζητούμενη ροή |
| αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία προϊόντος | BKH SAE βαλβίδα σφαίρας κατασκευασμένη στην Κίνα από χάλυβα βαλβίδα μπλοκ, QT500-7 υδραυλική βαλβίδα |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min ή ζητούμενη ροή |
| Αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία του προϊόντος | HBKH υψηλής πίεσης ευθεία βαλβίδα σφαίρας, υδραυλική βαλβίδα διακοπής, προσαρμοσμένη υδραυλική βαλβί |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min ή ζητούμενη ροή |
| αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία του προϊόντος | 2-6 ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar ονομαστική πίεση |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Μέγιστο 350 bar |
| Τύπος βαλβίδας | Φαλβίδα ηλεκτροσόκ 2 θέσης και 6 τρόπων |
| Υλικό βαλβίδας | Σίδηρο, σίδηρο ή αλουμίνιο σώμα ή όπως ζητείται υλικό |