| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα ελέγχου που λειτουργεί με πιλότο κατασκευασμένη από μπλοκ βαλβίδας ατσάλινου σώματ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Συσκευή | Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα / όπως ζητείται |
| Ονομασία προϊόντος | 2-6 ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 310 bar μέγιστη πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | Φαλβίδα ηλεκτροσόκ με ενεργοποιημένη / απενεργοποιημένη |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | VRSD υδραυλική βαλβίδα κλειδαριά με την καλύτερη τιμή πιλότος λειτουργούν βαλβίδα ελέγχου κατασκευασ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός/εμπορικός/κατοικημένος |
| Τύπος σύνδεσης | Πιάτο/σωληνοειδής/φλάντζα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία προϊόντος | KTS38-21-0-N 2-2 βαλβίδα μείωσης πίεσης 2 οδός 2 Hydraforce Αντίστροφη αναλογική βαλβίδα υπερχείλιση |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 5 λίτρα/λεπτο |
| Αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης |
| Ονομασία του προϊόντος | KPV72-31 2 θέση 3 οδός VC12-3 υδραδύναμη κοιλότητας αναλογική βαλβίδα ροής και υδραυλική βαλβίδα σολ |
|---|---|
| Σωλήνες | VC12-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα ανακούφισης / βαλβίδα υπερχείλισης |
|---|---|
| Σωλήνες | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 25L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης |
| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα ασφάλειας πίεσης |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Τρίπτυχος βαλβίδα τροχιάς |
| Ονομασία του προϊόντος | ελαστική βαλβίδα ελέγχου μοντέλου KCV08-20 |
|---|---|
| Σωλήνες | ΒC08-2 τρύπα κοιλότητας |
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 30 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | μια βαλβίδα ρυθμιστικών βαλβίδων τρόπων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Ονομασία του προϊόντος | 2 θέση 6 οδός |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar |
| Τύπος βαλβίδας | σε κλειστή βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Καταγωγή | Ηπειρωτική Κίνα |