| Ονομασία του προϊόντος | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min |
| αρχή λειτουργίας | θέση τρία διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία του προϊόντος | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Τρία θέσεις δύο δρόμοι. |
| Ονομασία του προϊόντος | Βαλβίδα ασφαλείας υπερχείλισης |
|---|---|
| Σωλήνες | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 80 lpm |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΚΑΡΤΡΙΖΑ ΚΑΡΤΡΙΖΑ |
|---|---|
| Σωλήνες | Τ-11Α |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 40 L/Min |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD VBCD G3/4DE-A υδραυλική υπερκεφαλίδα, με G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 διπλή βαλβίδα αντίστοιχης ισορροπί |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Σειρά ροής | από 20 λίτρα έως 150 λίτρα ανάλογα με την απαίτησή σας |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | από χάλυβα QT 500-7 ή 6061-T6 |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD-1-2DE με δύο βαλβίδες ισορροπίας, βαλβίδα G1/2 με διπλά φυσίγγια |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Σειρά ροής | από 20 λίτρα έως 150 λίτρα ανάλογα με την απαίτησή σας |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | από χάλυβα QT 500-7 ή 6061-T6 |
| Ονομασία του προϊόντος | ΒBCD-SE-FL G1/2 υδραυλική βαλβίδα υπερκέντρου, κατασκευασμένη στην Κίνα από χάλυβα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar για υλικό από χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar για υλικά αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | από χάλυβα ή αλουμίνιο |
| Ονομασία προϊόντος | Κεφάλαιο 6 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου σωλήνα ή πλάκας |
| Χαρακτηριστικά | Επεξεργασία υλικών QT500-7 |
| Ενημέρωση | Χρησιμοποιώντας υγρό λάδι |
| Ονομασία του προϊόντος | VRDD διπλή βαλβίδα υδραυλικής βαλβίδας με G1/4 G1/2 G3/4 G3/8 μεγέθους νήματος πιλοτική βαλβίδα κλει |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά μέρη |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου σωλήνα ή πλάκας τοποθέτησης |
| υλικό σώματος βαλβίδας | Υλικό QT500-7 του μπλοκ βαλβίδας |
| Ενημέρωση | Βαλβίδα ελέγχου πετρελαίου |
| Ονομασία προϊόντος | KSV10-24-0-N VC10-2 υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόκ με δύο οδικές δύο θέσεις |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-2 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο οδικές δύο θέσεις βαλβίδα ηλεκτροσόκ |