| Ονομασία προϊόντος | υδραυλικές πολλαπλές βαλβίδων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα ασφάλειας πίεσης |
|---|---|
| κοιλότητα | Vc10-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 60 λίτρα/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Τρίπτυχος βαλβίδα τροχιάς |
| Ονομασία του προϊόντος | KFBV-150/550 Υδραυλική βαλβίδα ανθεκτικής έκρηξης, προσαρμοσμένη υδραυλική βαλβίδα locak, βαλβίδα υπ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 550 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 55 MPa |
| Τύπος βαλβίδας | explosionproof βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική βαλβίδα σόλενοειδούς 2 θέσης 6 οδών |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar |
| Όλες οι εξωτερικές διεπαφές με νήματα | JIS B2351G3/8 |
| επιφάνεια σώματος βαλβίδας | επεξεργασία επιφάνειας κράματος ψευδαργύρου και νικελίου |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | 6061-T6 αλουμινένιο υδραυλικές συλλογές βαλβίδων / OEM ODM υποστηριζόμενο μπλοκ βαλβίδας, αντιατρωτι |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar, τύπου QT500-7/ 6061-T6 |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | OEM ODM διαθέσιμα συσσωρευτές βαλβίδων με sloenoid βαλβίδα τράπεζα υδραυλικό σύστημα χρήση αναλογική |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | για το 6061-6T: 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας Υδραυλικό σύστημα με δοκιμαστική βαλβίδα πετρελαίου, δοκιμαστικό κιτ παροχής πετρελαίου με |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar εξαρτάται από τον τύπο του υλικού του σώματος της βαλβίδας |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa μέγιστη πίεση |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης. |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένο σχέδιο υδραυλικού συστήματος, συλλογές βαλβίδων με βαλβίδα σόλενοειδούς, ατσάλινο σώμα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 350bar για χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 210bar για το αλουμίνιο |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ με φυσίγγιο |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης. |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένο σχέδιο υδραυλικού συστήματος, συλλογές βαλβίδων με βαλβίδα σόλενοειδούς,Ατσάλινο σώμα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 350bar για χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 210bar για το αλουμίνιο |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Συμπλέκτες ηλεκτροσυσσωματικών βαλβίδων |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης. |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένο σχέδιο υδραυλικού συστήματος |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 360bar για χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 220bar για το αλουμίνιο |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Πυροσβεστήρες σε ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μειώσεως πίεσης. αντίστοιχη βαλβίδα ηλεκτροσόκ |