| Ονομασία του προϊόντος | QT500-7 μπλοκ βαλβίδας από χάλυβα με διάφραγμα συσσωρευτή εξορυκτήρα πιλότος εξοπλισμό προμήθειας πε |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης του φυσίγγου |
| Ονομασία του προϊόντος | Σιδηροδρομικό βαλβίδα σώμα με διάφραγμα συσσωρευτή πιλοτικό εξοπλισμό παροχής πετρελαίου κατασκευασμ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar εξαρτάται από τον τύπο του υλικού του σώματος της βαλβίδας |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa μέγιστη πίεση |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης του φυσίγγου |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικές βαλβίδες πιλότου εξορυκτών με βαλβίδα εξόρυξης πετρελαίου διαφράγματος με βάση σωλήνα βαλ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar εξαρτάται από τον τύπο του υλικού του σώματος της βαλβίδας |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa μέγιστη πίεση |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης του φυσίγγου |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικές συσσωρευτές βαλβίδων με σόλενοειδή βαλβίδα, σωλήνα βαλβίδας από χάλυβα, συνδυασμός βαλβίδ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar εξαρτάται από τον τύπο του υλικού του σώματος της βαλβίδας |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa μέγιστη πίεση |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης του φυσίγγου |
| Ονομασία προϊόντος | KSV10-43-0-N SOLENOID CARTRIDGE VALVE SPOOL, 4 WAY 2 POSITION VALVES, βαλβίδα ελέγχου ενεργοποίησης/ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC10-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 23 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 2 Θέση 4 Δρόμος |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμοσμένη OEM ODM υδραυλική βαλβίδα ισορροπίας με σκληρή επεξεργασία με ενιαία ή διπλή βαλβίδα o |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / αλουμίνιο 210bar όπως απαιτείται |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεντρική βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | αντλία φορτηγών ή βιομηχανικών μηχανημάτων με μία βαλβίδα υπερκέντρου, διπλή βαλβίδα αντίστασης με π |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / αλουμίνιο 210bar όπως απαιτείται |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | Υπερκεντρική βαλβίδα, βαλβίδα αντίστασης |
| Υλικό βαλβίδας | συνήθως με υλικό από χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | αντλία φορτηγών ή βιομηχανικών μηχανημάτων με μία βαλβίδα υπερκέντρου, διπλή βαλβίδα αντίστασης με π |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 360bar / αλουμίνιο 220bar όπως απαιτείται |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 36Mpa |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεφαλίδα / βαλβίδα αντίστασης |
| Υλικό βαλβίδας | συνήθως με υλικό από χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία του προϊόντος | OEM Σολενοειδής εξορυκτής πιλότος βαλβίδας Manifolds υδραυλικός πιλότος προμήθεια πετρελαίου για τη |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 360bar / 220bar εξαρτάται από τον τύπο του υλικού του σώματος της βαλβίδας |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 36Mpa/ 22MPa μέγιστη πίεση |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία προϊόντος | μονή βαλβίδα άνω του κέντρου της φυσίγγας, διπλή βαλβίδα αντίστασης με νήμα ελαίου G1/2 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 361bar / αλουμίνιο 221bar όπως ζητείται |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 360 bar |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεφαλίδα / βαλβίδα αντίστασης |
| Υλικό βαλβίδας | συνήθως με υλικό από χάλυβα QT500-7 |