| Ονομασία προϊόντος | αντλία φορτηγών ή βιομηχανικών μηχανημάτων με μία βαλβίδα υπερκέντρου, διπλή βαλβίδα αντίστασης με π |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 361 bar / αλουμίνιο 221 bar όπως ζητήθηκε |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 360 bar |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεφαλίδα / βαλβίδα αντίστασης |
| Υλικό βαλβίδας | συνήθως με υλικό από χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλικές πολλαπλές βαλβίδων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 351 bar / 211 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 36 MPa/ 22 MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης του φυσίγγου |
| Ονομασία προϊόντος | 24V αναλογική πίεση μειώσει βαλβίδα 6 τράπεζα υδραυλικές βαλβίδες συλλογές με ατσάλινο μπλοκ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 21MPa αλουμινίου |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Χάλυβα ή αλουμίνιο: 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλική βαλβίδα σωληνοειδών |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης του φυσίγγου |
| Ονομασία προϊόντος | 24V αναλογική βαλβίδα μείωσης πίεσης 6 τράπεζα υδραυλικές βαλβίδες συλλογές με ατσάλινο μπλοκ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 210 bar Σώμα από αλουμίνιο |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Χάλυβα ή αλουμίνιο: 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλική βαλβίδα σωληνοειδών |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | 2-6 ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Μέγιστη πίεση 31MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Φαλβίδα ηλεκτροσόκ με ενεργοποιημένη / απενεργοποιημένη |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | 2-6 υδραυλική σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Μέγιστη πίεση 31MPa |
| Τύπος βαλβίδας | σε κλειστή βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | K28DCF08-10-210 8 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 2 θέσης |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 100 bar |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Δύναμη ηλεκτρομαγνήτη | 20W |
| Ονομασία του προϊόντος | K28DCF08-10-210 8 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 2 θέσης |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 21MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Ονομασία του προϊόντος | SBKH QT500-7 σωλήνας βαλβίδας από χάλυβα με επεξεργασία επιφάνειας βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης από |
|---|---|
| Τύποι | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min ή ζητούμενη ροή |
| αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία του προϊόντος | SPKH βαλβίδα σφαίρας για τοποθέτηση πλάκας, βαλβίδα σφαίρας για τοποθέτηση πολλαπλής πλάκας, υδραυλι |
|---|---|
| Τύποι | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/40L/60L /80L / Min ή ζητούμενη ροή |
| αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |