| Ονομασία του προϊόντος | KFBV-150/550 Υδραυλική βαλβίδα ανθεκτικής έκρηξης, προσαρμοσμένη υδραυλική βαλβίδα locak, βαλβίδα υπ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 550 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 55 MPa |
| Τύπος βαλβίδας | explosionproof βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΦΒΒ-150/550 ανθεκτική έκρηξη βαλβίδα για υδραυλικό σύστημα, υδραυλικά ανταλλακτικά για εξορυκτήρα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 550bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 55 MPa |
| Τύπος βαλβίδας | explosionproof βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | KFBV-150/550 Υψηλής ποιότητας βαλβίδα ελέγχου με ατσάλινο σωλήνα βαλβίδας |
|---|---|
| Πίεση | Καθορισμένη πίεση 55Mpa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 550 bar υψηλή πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | Ασφαλής βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | SBKH QT500-7 σωλήνας βαλβίδας από χάλυβα με επεξεργασία επιφάνειας βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης από |
|---|---|
| Τύποι | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min ή ζητούμενη ροή |
| αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία προϊόντος | KSV10-34-0-N Τυποποιημένη υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόκ με συνδετήρα DG DIN43650,υδραυλική βαλβίδα ελ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Vc10-3 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία προϊόντος | αντλία φορτηγών ή βιομηχανικών μηχανημάτων με μία βαλβίδα υπερκέντρου, διπλή βαλβίδα αντίστασης με π |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 360bar / αλουμίνιο 220bar όπως απαιτείται |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 36Mpa |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεφαλίδα / βαλβίδα αντίστασης |
| Υλικό βαλβίδας | συνήθως με υλικό από χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | KSV08-30-0-N βαλβίδα ελέγχου ροής με σόλενοειδή, σόλενοειδή υδραυλική βαλβίδα με 3 οδικές 3 θέσεις |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC12-3 |
| Αντίσταση στην πίεση | 360 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα / λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία προϊόντος | μονή βαλβίδα άνω του κέντρου της φυσίγγας, διπλή βαλβίδα αντίστασης με νήμα ελαίου G1/2 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 361bar / αλουμίνιο 221bar όπως ζητείται |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 360 bar |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεφαλίδα / βαλβίδα αντίστασης |
| Υλικό βαλβίδας | συνήθως με υλικό από χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία του προϊόντος | KFBV-150/550 υδραυλική βαλβίδα φόρτωσης, βαριά βαλβίδα ανθεκτικής έκρηξης, αντιαέρηξη |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 55Mpa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 550 bar υψηλή πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | explosionproof βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | KSV12-34-0-N βαλβίδα ελέγχου ροής με ηλεκτροσόκ, ηλεκτροσόκ υδραυλικής βαλβίδας με 3 οδικές 3 θέσεις |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC12-3 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |