| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμοσμένο αυτοκίνητο με υδραυλική πορτοφολική βαλβίδα, πορτοφολική κατευθυντήρια βαλβίδα. |
|---|---|
| κοιλότητα | σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία προϊόντος | Κατασκευή υδραυλικών αναλογικών σόλενοειδών βαλβίδων, αναλογικών βαλβίδων μείωσης πίεσης KDPR08-33 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar / 350 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά | σύμφωνα με ζητούμενος |
| Ονομασία προϊόντος | αντλία / βιομηχανικό μηχάνημα μονή βαλβίδα overcenter, διπλή βαλβίδα αντίστασης |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 360bar ή αλουμινίου 220bar, όπως απαιτείται |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 36 MPa |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεφαλίδα / βαλβίδα αντίστασης |
| Υλικό βαλβίδας | συνήθως με υλικό από χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | Αντίστροφη ανάλογη βαλβίδα υπερχείλισης (βαλβίδα κώνων) για τον πειραματικό έλεγχο |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 5 λίτρα/λεπτο |
| Αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης |
| Ονομασία του προϊόντος | VBCD-DE A Υδραυλική υπερκεφαλίδα με διπλή βαλβίδα ισορροπίας χάλυβα σίδηρο σώμα κατασκευασμένο υδραυ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | VBCD-SEA G1/4 G1/2 G3/8 G3/4 υπερκεντρική βαλβίδα, υδραυλική βαλβίδα ισορροπίας ενός ή δύο φυσίγγων |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MP |
| Τύπος βαλβίδας | πάνω από την κεντρική βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα |
| Ονομασία του προϊόντος | προμήθεια πετρελαίου πιλότου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | VBCD-SE-FLV μία βαλβίδα ισορροπίας με βαλβίδα υπερκέντρου από χάλυβα QT500-7 μπλοκ ψευδαργύρου και κ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Χάλυβα QT500-7: 350 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Αλουμίνιο 6061-T6: 210 bar |
| Τύπος βαλβίδας | Κεφάλαια ελέγχου διπλού ελέγχου / Κεφάλαια ελέγχου διπλού ελέγχου |
| Υλικό βαλβίδας | από χάλυβα ή αλουμίνιο |
| Ονομασία προϊόντος | VRSE μονόδρομη βαλβίδα κλειδώματος, G1/4 G3/8 υδραυλική πιλοτική βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου σωλήνα ή τύπου τοποθέτησης πλάκας |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία προϊόντος | Εναλλακτικές τεχνικές προδιαγραφές για την εφαρμογή των εν λόγω προδιαγραφών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Τύπος σύνδεσης | σωλήνες ή πλάκες |
| Χαρακτηριστικά | Υλικό από χάλυβα |
| Ενημέρωση | υγρό μέσο πετρελαίου |