| Ονομασία προϊόντος | KSV08-34-0-N βαλβίδα ελέγχου ροής με ηλεκτροσόκ, ηλεκτροσόκ υδραυλικής βαλβίδας με θέση 3 με 3 οδούς |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC12-3 |
| Αντίσταση στην πίεση | 360 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 220,70 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία προϊόντος | αντλία φορτηγών ή βιομηχανικών μηχανημάτων με μία βαλβίδα υπερκέντρου, διπλή βαλβίδα αντίστασης με π |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 361 bar / αλουμίνιο 221 bar όπως ζητήθηκε |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 360 bar |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεφαλίδα / βαλβίδα αντίστασης |
| Υλικό βαλβίδας | συνήθως με υλικό από χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | αντλία φορτηγών ή βιομηχανικών μηχανημάτων με μία βαλβίδα υπερκέντρου, διπλή βαλβίδα αντίστασης με π |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / αλουμίνιο 210bar όπως απαιτείται |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | Υπερκεντρική βαλβίδα, βαλβίδα αντίστασης |
| Υλικό βαλβίδας | συνήθως με υλικό από χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμοσμένο αυτοκίνητο με υδραυλική πορτοφολική βαλβίδα, πορτοφολική κατευθυντήρια βαλβίδα. |
|---|---|
| κοιλότητα | σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar / 350 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμοσμένη βαλβίδα με χρήση υδραυλικής πορτοφολικής βαλβίδας, αναλογική κατευθυντήρια βαλβίδα |
|---|---|
| κοιλότητα | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar / 360 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (15 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για να αυξηθεί ο αμφίδρομος ρυθμός ροής |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία προϊόντος | Πιο πωλούμενη κατευθυνόμενη αναλογική βαλβίδα ηλεκτροσόκ για το υδραυλικό σύστημα αυτοκινήτου |
|---|---|
| κοιλότητα | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar / 350 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία του προϊόντος | K28DCF08-10-210 8 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 2 θέσης |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 21MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σίδηρος |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΦΒΒ-150/550 εξατομικευμένα υδραυλικά εξαρτήματα εκσκαφικών μηχανών, βαλβίδα αντιέκρηξης για ανταλλ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 550bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 55 MPa |
| Τύπος βαλβίδας | explosionproof βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | KFBV-150/550 Εξ-προστατευτικές βαλβίδες ενσωμάτωση Εξ-m και φλεγόστερη θύρα Εξ-t υδραυλική αντιαερισ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 55Mpa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 550 bar υψηλή πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | explosionproof βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | Υλικό QT500-7 |
| Ονομασία του προϊόντος | 2-6 ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Μέγιστη πίεση 31MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Φαλβίδα ηλεκτροσόκ με ενεργοποιημένη / απενεργοποιημένη |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |