| Ονομασία του προϊόντος | SPKH διαφόρων πλακών τοποθέτηση υδραυλική 2 οδική βαλβίδα μπάλας χάλυβα, βαλβίδα υψηλής πίεσης διακο |
|---|---|
| Τύποι | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 20L/40L/60L /80L / Min ή ζητούμενη ροή |
| αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία του προϊόντος | VRDD διπλή βαλβίδα υδραυλικής βαλβίδας με G1/4 G1/2 G3/4 G3/8 μεγέθους νήματος πιλοτική βαλβίδα κλει |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά μέρη |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου σωλήνα ή πλάκας τοποθέτησης |
| υλικό σώματος βαλβίδας | Υλικό QT500-7 του μπλοκ βαλβίδας |
| Ενημέρωση | Βαλβίδα ελέγχου πετρελαίου |
| Ονομασία προϊόντος | Ακριβής βαλβίδα σφαίρας BKH με μέγεθος νήματος G1/2 G3/4, βαλβίδες αποκοπής υψηλής πίεσης τύπου BHK |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar = 31,5MPA |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 2 |
| Ονομασία προϊόντος | BKH SAE βαλβίδα σφαίρας κατασκευασμένη στην Κίνα από χάλυβα βαλβίδα μπλοκ, QT500-7 υδραυλική βαλβίδα |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min ή ζητούμενη ροή |
| Αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία του προϊόντος | HBKH υψηλής πίεσης ευθεία βαλβίδα σφαίρας, υδραυλική βαλβίδα διακοπής, προσαρμοσμένη υδραυλική βαλβί |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min ή ζητούμενη ροή |
| αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα σφαίρας / βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min |
| αρχή λειτουργίας | βαλβίδα αποκοπής |
| Ονομασία προϊόντος | με υδραυλική βαλβίδα υπερκέντρου 30L 60L 95L από κράμα ψευδαργύρου και νικελίου, βαλβίδα αντίστασης |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / αλουμίνιο 210 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα αντιβαθμίσματος |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμοσμένη OEM ODM υδραυλική βαλβίδα ισορροπίας με σκληρή επεξεργασία με ενιαία ή διπλή βαλβίδα o |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / αλουμίνιο 210bar όπως απαιτείται |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεντρική βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | Κεφάλαιο 6 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
|---|---|
| Εφαρμογή | σύστημα υδραυλικών βαλβίδων |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου σωλήνα / τύπου πλάκας |
| Χαρακτηριστικά | Επεξεργασία υλικών QT500-7 |
| Ενημέρωση | υγρό μέσο πετρελαίου |
| Ονομασία προϊόντος | βαλβίδα σφαίρας / βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar |
| Ονομαστική ροή | 20 L/min |
| Αρχή λειτουργίας | βαλβίδα αποκοπής |