| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα ανακούφισης / βαλβίδα υπερχείλισης |
|---|---|
| Σωλήνες | Τ-18Α |
| Κατηγορία πίεσης | 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 760 lpm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 °C έως 120 °C (κλειδί από τυποποιημένο νιτριλικό καουτσούκ) |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική ανακουφιστική βαλβίδα |
|---|---|
| Σωλήνες | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 80 lpm |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα ελέγχου μονόδρομου τύπου |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-2 κοιλότητα |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | Ρύση 30L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | τυπική οπή κοιλότητας VC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar ονομαστική πίεση |
| Ονομαστική ροή | 30L/Min ονομαστική ροή |
| αρχή λειτουργίας | Τύπος βαλβίδας ελέγχου μονής οδού |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | VC08-2, CV10, CV12... εξαρτάται από την επιλογή σας |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/min |
| αρχή λειτουργίας | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | VC08-2, CV10, CV12... |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC08-2, CV10, CV12...διαφορετικές διαθέσιμες κοιλότητες |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar = 35Mpa |
| Ονομαστική ροή | Ρύση 30L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | βαλβίδα μονής κατεύθυνσης |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | VC08-2, CV10, CV12... διαθέσιμα |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | Ρύση 30L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία προϊόντος | 2-2 ανάλογη κατευθυντική βαλβίδα |
|---|---|
| κοιλότητα | VC08-2S |
| Ποσοστό πίεσης | 210 bar (3000 psi) |
| Ποσοστό ροής | Μέχρι 20 L/min, λιγότερο από 5 σταγόνες/min σε 210 bar (3000 psi) |
| Αρχή λειτουργίας | 70HZ |
| Προϊόν | KQHF28H1-25/60 υδραυλική σόλενοειδής βαλβίδα με συνδετήρα DG ή ER 24V 12V ατσάλινη βαλβίδα |
|---|---|
| Εκτιμημένη πίεση | Φραγμός 60 |
| Ονομαστική ροή | 25L/min· |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C-+90°C |
| Χρησιμοποιήστε το εύρος καθαριότητας | Χρησιμοποιήστε το εύρος καθαριότητας |