| Ονομασία προϊόντος | ΒBCD-SE-3VIE υδραυλική υπερκεφαλίδα κατασκευασμένη στην Κίνα προσαρμοσμένος τύπος βαλβίδας αντίσταση |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 351 bar / αλουμίνιο 210 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 35 MPa |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ισορροπίας μονής οδού |
| Υλικό βαλβίδας | QT500-7 |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα αντίστασης VBCD-SE-FL με δύο βαλβίδες φυσίγγων προσαρμοσμένη πετρελαϊκή κλωστή |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 351 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Τύπος υλικού αλουμινίου 211 bar |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεντρική βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 / 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | 2-6 ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar πίεση |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 310 bar μέγιστη πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | Φαλβίδα ηλεκτροσόκ με ενεργοποιημένη / απενεργοποιημένη |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα ελέγχου που λειτουργεί με πιλότο κατασκευασμένη από μπλοκ βαλβίδας ατσάλινου σώματ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Συσκευή | Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα / όπως ζητείται |
| Ονομασία προϊόντος | 2-6 ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 310 bar μέγιστη πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | Φαλβίδα ηλεκτροσόκ με ενεργοποιημένη / απενεργοποιημένη |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα αντίστασης VBCD-SE-FL με δύο βαλβίδες φυσίγγων προσαρμοσμένη πετρελαϊκή κλωστή |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 351 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Τύπος υλικού αλουμινίου 211 bar |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα ανακούφισης / βαλβίδα υπερχείλισης |
|---|---|
| Σωλήνες | Τ-18Α |
| Κατηγορία πίεσης | 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 760 lpm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 °C έως 120 °C (κλειδί από τυποποιημένο νιτριλικό καουτσούκ) |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική ανακουφιστική βαλβίδα |
|---|---|
| Σωλήνες | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 80 lpm |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα ελέγχου μονόδρομου τύπου |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-2 κοιλότητα |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | Ρύση 30L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | VC08-2, CV10, CV12... εξαρτάται από την επιλογή σας |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/min |
| αρχή λειτουργίας | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |