| Ονομασία προϊόντος | KSV10-40-0-N διπλή σπείρα υδραυλική σολενοειδή βαλβίδα, 2 θέση 4 τρόπος ενεργοποίησης / απενεργοποίη |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 110,40 λίτρα ανά λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | 2 Θέση 4 Δρόμος |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-40-0-N διπλή σπείρα υδραυλική σολενοειδή βαλβίδα, 2 θέση 4 τρόπος ενεργοποίησης / απενεργοποίη |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | 110,40 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | 2 ΘΕΣΗ 4 ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΣ ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΥ ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΥ |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV08-47A-0-N υδραυλική βαλβίδα ηλεκτροσόκ με διπλή τροχιά 4 οδών 3 θέσεων με νήματα |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 11,4L/min και 207 bar (3000 psi), η μέγιστη συχνότητα διαρροής είναι 278 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV08-47CL-0-N διπλή τροχιά ενεργοποίησης/αποσύνδεσης 4 οδική 3 θέση βαλβίδα ηλεκτροσόκ για υδραυλικ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | V08-4 τυποποιημένη κοιλότητα |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 11,4L/min και 207 bar (3000 psi), η μέγιστη συχνότητα διαρροής είναι 278 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 4 οδική βαλβίδα ηλεκτροσόκ 3 θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | KSV10-47B-0-N Υποστήριξη OEM ODM σχεδιασμός υδραυλικών συστημάτων Κινέζος κατασκευαστής υδραυλικής σ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | Τρύπα VC10-4 |
| Πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ποσοστό ροής | 22.7 lpm (6 gpm) κατ' ανώτατο όριο σε 207 bar (3000 psi), 328 ml/Min κατ' ανώτατο όριο |
| αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 3 |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαιο 3 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 4 Κεφάλαιο 5 Κεφάλαιο 5 Κ |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-5 |
| Αντίσταση στην πίεση | 350 bar (5075 psi) |
| Ονομαστική ροή | Σε μέγιστη τιμή 8L/Min και 207 bar (3000 psi), ο μέγιστος ρυθμός διαρροής είναι 164 ml/Min. |
| αρχή λειτουργίας | 5 τρόπος 3 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | 2-6 ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 250 bar ονομαστική πίεση |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Μέγιστο 350 bar |
| Τύπος βαλβίδας | Φαλβίδα ηλεκτροσόκ 2 θέσης και 6 τρόπων |
| Υλικό βαλβίδας | Σίδηρο, σίδηρο ή αλουμίνιο σώμα ή όπως ζητείται υλικό |
| Ονομασία προϊόντος | VBCD-ED-A G1/2 με ροή 60L διπλή βαλβίδα overcenter, διπλή βαλβίδα ισορροπίας πιλότου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 35 Mpa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar τύπος υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα υπερκέντρου ή βαλβίδα ισορροπίας ή διπλή βαλβίδα υπερκέντρου,μονή βαλβίδα υπερκέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία του προϊόντος | KPV72-31 2 θέση 3 οδός VC12-3 υδραδύναμη κοιλότητας αναλογική βαλβίδα ροής και υδραυλική βαλβίδα σολ |
|---|---|
| Σωλήνες | VC12-3 |
| Κατηγορία πίεσης | 240 bar |
| Ποσοστό ροής | Πεδίο A: 53 lpm (14 gpm) Πεδίο B: 31 lpm (8 gpm) Σημείωση: Για την αύξηση του ρυθμού ροής αμφίδρομα |
| Μεσαία | Ορυκτό λάδι με ιξώδες μεταξύ 7,4 και 420 cSt (50 έως 2000 ssu) ή συνθετικό λάδι με λιπαντικές ιδιότη |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα VBCD-SE-FL, μία ή δύο βαλβίδες, βαλβίδα ισορροπίας μετρητή ροής 40l 60L ή 80L, όπω |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας, σιδήρου, αλουμινίου |