| Ονομασία του προϊόντος | ΒBCD-SE-FL G1/2 υδραυλική βαλβίδα υπερκέντρου, κατασκευασμένη στην Κίνα από χάλυβα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar για υλικό από χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar για υλικά αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | από χάλυβα ή αλουμίνιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα κλειδώματος VRDL με βαλβίδα ελέγχου διπλού πιλότου με 20-100L |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά Υδραυλικού Συστήματος |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου τοποθέτησης πλάκας και τύπου σωλήνα |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Ενημέρωση | Βαλβίδα ελέγχου πετρελαίου |
| Ονομασία του προϊόντος | LD1-25-1DTTR-10 Πάρκερ αντί του τύπου υδραυλικής βαλβίδας κλειδώματος με διπλή βαλβίδα ανακούφισης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Ενημέρωση | Βαλβίδα ελέγχου πετρελαίου |
| Ονομασία του προϊόντος | KSPC10-G1/2 υδραυλική ελεγκτική βαλβίδα ελέγχου κατασκευασμένη από ατσάλινο σώμα QT500-7 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| μπλοκ βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |
| Συσκευή | Καρτόνι/ξύλινο κουτί/παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία του προϊόντος | ΚΑΠΚ10-Γ1/2 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδραυλικά ανταλλακτικά |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος σωλήνων και πλακών τοποθέτησης |
| Υλικό | πρώτες ύλες QT500-7 |
| Συσκευή | Καρτόνι/ξύλινο κουτί/παλέτα ή όπως ζητείται |
| Υλικό | KDPC05-G3/8 προσαρμοσμένη υδραυλική βαλβίδα κλειδώματος με G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 πιλοτική βαλβίδα ελέγ |
|---|---|
| Εφαρμογή | ανταλλακτικά μηχανημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Τροχαία ή σφραγισμένα με λάδι |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος υγρού ελαίου |
| Ονομασία του προϊόντος | Δύο θέσεις 3 οδοι υψηλής πίεσης υδραυλική βαλβίδα σφαίρας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min, επίσης μπορεί να κάνει ως αίτηση ροή σας |
| αρχή λειτουργίας | βαλβίδα διακοπής / βαλβίδα σφαίρας υψηλής πίεσης |
| Ονομασία του προϊόντος | VH3V Κατευθείαν βαλβίδα σφαίρας με υψηλής ποιότητας ατσάλινο σώμα 2 οδός 3 οδός ευθεία υδραυλική βαλ |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min ή ζητούμενη ροή |
| αρχή λειτουργίας | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
| Ονομασία του προϊόντος | 2-6 υδραυλική σόλενοειδής βαλβίδα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 25MPa |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Μέγιστη πίεση 31MPa |
| Τύπος βαλβίδας | σε κλειστή βαλβίδα ηλεκτροσόκ |
| Υλικό βαλβίδας | Σώμα χάλυβα, σιδήρου ή αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | ΒBCD-SE-3VIE υδραυλική υπερκεφαλίδα κατασκευασμένη στην Κίνα προσαρμοσμένος τύπος βαλβίδας αντίσταση |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / αλουμίνιο 210 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ισορροπίας |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |