| Υλικό | Επικεφαλής οχήματος με μικρού μεγέθους υδραυλικό σύστημα σωλήνα βαλβίδας που χρησιμοποιεί πιλοτική β |
|---|---|
| Εφαρμογή | εφαρμογή ανταλλακτικών υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Διαθέσιμη πλάκα/σωληνοειδής πλάκα/φλάνσα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος υγρού ελαίου |
| Υλικό | Υδραυλική βαλβίδα κλειδώματος τύπου φλάντζης VRSL-FL, ροής 50L G1/2 πιλοτική βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μέρη υδραυλικών μηχανημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου τοποθέτησης πλάκας ή τύπου σωλήνα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Τύπος υγρού ελαίου |
| Ονομασία του προϊόντος | Ακριβής βαλβίδα σφαίρας BKH με μέγεθος νήματος G1/2 G3/4, βαλβίδες αποκοπής υψηλής πίεσης τύπου BHK |
|---|---|
| Τύποι | Δύοπλευρη βαλβίδα υψηλής πίεσης, τριπτυχής βαλβίδα σφαίρας /VH2V άμεση βαλβίδα σφαίρας/βαλβίδα σφαίρ |
| Κατηγορία πίεσης | 315 bar = 31,5MPA |
| Ονομαστική ροή | 20 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Κεφάλαιο 2 |
| Ονομασία προϊόντος | Κεφάλαιο 4 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χρήση υδραυλικών συστημάτων |
| Τύπος σύνδεσης | Κλειδωτή βαλβίδα τύπου σωλήνων και πλακών |
| μπλοκ βαλβίδας | από χάλυβα QT500-7 σωλήνα βαλβίδας |
| Συσκευή | ΠΕ / Καρτόνι / ξύλινο κουτί / παλέτα ή όπως ζητείται |
| Ονομασία προϊόντος | KLCD VBCD G3/4DE-A υδραυλική υπερκεφαλίδα, με G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 διπλή βαλβίδα αντίστοιχης ισορροπί |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Πεδίο ροής | από 20 λίτρα έως 150 λίτρα ανάλογα με την απαίτησή σας |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | από χάλυβα QT 500-7 ή 6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος | VRSD υδραυλική βαλβίδα κλειδαριά με την καλύτερη τιμή πιλότος λειτουργούν βαλβίδα ελέγχου κατασκευασ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός/εμπορικός/κατοικημένος |
| Τύπος σύνδεσης | Πιάτο/σωληνοειδής/φλάντζα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα ανακούφισης / βαλβίδα υπερχείλισης |
|---|---|
| Σωλήνες | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 25L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης |
| Υλικό | VRSD Pilot λειτουργούν βαλβίδα ελέγχου διπλή ασφάλεια βαλβίδα ανακούφισης κατασκευασμένη στην Κίνα υ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός/εμπορικός/κατοικημένος |
| Τύπος σύνδεσης | Πιάτο/σωληνοειδής/φλάντζα |
| Χαρακτηριστικά | Αντιδιαβρωτικός/αντι-διαρροή/ανθεκτικός |
| Ενημέρωση | Ρευστό πετρέλαιο |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD G3/8DE-A δύο πιλοτική βαλβίδα ελέγχου σε ατσάλινο σωλήνα βαλβίδας με G3/8 μέγεθος νήματος overc |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar, τύπου QT500-7/ 6061-T6 |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT 500-7 |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD VBCD G3/4DE-A υδραυλική υπερκεφαλίδα, με G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 διπλή βαλβίδα αντίστοιχης ισορροπί |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Σειρά ροής | από 20 λίτρα έως 150 λίτρα ανάλογα με την απαίτησή σας |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | από χάλυβα QT 500-7 ή 6061-T6 |