| Ονομασία του προϊόντος | βαλβίδα υπεροχής |
|---|---|
| Σωλήνες | Τ-19Α κοιλότητα |
| Κατηγορία πίεσης | 420 bar |
| Ονομαστική ροή | 480 lpm |
| Ποσοστό εσωτερικής διαρροής | εντός 200 ml/Min σε 100 bar για μία θύρα |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική ανακουφιστική βαλβίδα |
|---|---|
| Σωλήνες | Vc10-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | μέγιστο 80 lpm |
| Υλικό βαλβίδας | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα ελέγχου μονόδρομου τύπου |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | ΒC08-2 κοιλότητα |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | Ρύση 30L/Min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | VC08-2, CV10, CV12... εξαρτάται από την επιλογή σας |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/min |
| αρχή λειτουργίας | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | VC08-2, CV10, CV12... |
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 30 λίτρα ανά λεπτό |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Τρύπα κοιλότητας | VC08-2, CV10, CV12...διαφορετικές διαθέσιμες κοιλότητες |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar = 35Mpa |
| Ονομαστική ροή | Ρύση 30L/Min |
| Αρχή λειτουργίας | βαλβίδα μονής κατεύθυνσης |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναδιάστατη βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποιημένα συστήματα ελέγχου |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 250 |
| Ονομαστική ροή | 30L/min |
| αρχή λειτουργίας | Μοναδική βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | KDPR08-33-0-N Kaienli εξατομικευμένη υδραυλική πίεση μειώσει πορτοφολική βαλβίδα σολενοειδούς |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | P: 350 bar, T: 30 bar |
| Ονομαστική ροή | 30L/Min, βλ. διάγραμμα επιδόσεων |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20 °C έως 90 °C, τυποποιημένη σφραγίδα από νιτρικό καουτσούκ |
| Ονομασία του προϊόντος | Αντίστροφη ανάλογη βαλβίδα υπερχείλισης (βαλβίδα κώνων) για τον πειραματικό έλεγχο |
|---|---|
| Σωλήνες | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 5 λίτρα/λεπτο |
| αρχή λειτουργίας | Θέση δύο διπλής κατεύθυνσης |
| Ονομασία προϊόντος | Αντίστροφη ανάλογη βαλβίδα υπερχείλισης (βαλβίδα κώνων) για τον πειραματικό έλεγχο |
|---|---|
| κοιλότητα | ΒC08-2 |
| Κατηγορία πίεσης | 350 bar |
| Ονομαστική ροή | 5 λίτρα/λεπτο |
| Αρχή λειτουργίας | Δύο θέσεις Δύο οδικές προπροσωπικές λειτουργίες |