| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα τροφοδοσίας πετρελαίου πιλότου με συσσωρευτές βαλβίδας διφράγματος από χάλυβα ή αλουμίου |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλική βαλβίδα σωληνοειδών |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | Σιδηροδρομικό βαλβίδα σώμα με διάφραγμα συσσωρευτή πιλοτικό εξοπλισμό παροχής πετρελαίου κατασκευασμ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar εξαρτάται από τον τύπο του υλικού του σώματος της βαλβίδας |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa μέγιστη πίεση |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης του φυσίγγου |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα εξόρυξης πετρελαίου, πιλοτικό εξοπλισμό προμήθειας πετρελαίου, σώμα βαλβίδας αλουμ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλική βαλβίδα σωληνοειδών |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένο σχέδιο υδραυλικού συστήματος, συλλογές βαλβίδων με βαλβίδα σόλενοειδούς, ατσάλινο σώμα |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Πίεση 350bar για χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Πίεση 210bar για το αλουμίνιο |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ με φυσίγγιο |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης. |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικές συσσωρευτές βαλβίδων, με διάφραγμα συσσωρευτής ατσάλινου βαλβίδου κορμού εκσκαφέα πιλοτικ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλική βαλβίδα σωληνοειδών |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | Πιλοτικό εξοπλισμό πετρελαίου εξορυκτήρα με ατσάλινο ή αλουμινένιο σωλήνα βαλβίδας με βαλβίδα μείωση |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλική βαλβίδα σωληνοειδών |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | Συλλέκτες βαλβίδας υδραυλικού ηλεκτροσόκ 6061-Τ6 από αλουμίνιο με ομάδα βαλβίδας συσσωρευτή διάφραγμ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa / 21MPa, εξαρτάται από τον τύπο του υλικού |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλικές βαλβίδες ηλεκτροσόκ |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | 3 τρόπος 2 βαλβίδα σωληνοειδών θέσης |
|---|---|
| Σωλήνες | Επικαιροποίηση |
| Κατηγορία πίεσης | φραγμός 315 |
| Ονομαστική ροή | 20L/Min |
| αρχή λειτουργίας | θέση τρία διπλής κατεύθυνσης (ενιαίος κώνος, κλειστός κανονικά) |
| Ονομασία του προϊόντος | KLCD G3/8 DEFL τύπου διπλού ανακούφισης πιλοτικής βαλβίδας ελέγχου με βάση το ατσάλι QT500-7 σώμα βα |
|---|---|
| Μέγεθος λιμένα πετρελαίου | G3/8 |
| Κατηγορία πίεσης | 350bar |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ισορροπίας του πιλότου |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 ή αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | με υδραυλική βαλβίδα υπερκέντρου 30L 60L 95L από κράμα ψευδαργύρου και νικελίου, βαλβίδα αντίστασης |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / αλουμίνιο 210 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα αντιβαθμίσματος |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 |