| Ονομασία του προϊόντος | VBCD-DE Διπλή φυσίγγιο με ροή 40L 60L υδραυλική βαλβίδα αντισταθμιστικής ισορροπίας με υλικό μπλοκ Q |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar για το σώμα βαλβίδας από χάλυβα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa πίεση |
| Τύπος βαλβίδας | υπερκεντρική βαλβίδα |
| Υλικό βαλβίδας | χάλυβα QT500-7 ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαιο 3 |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Τύπος υλικού χάλυβα 350 bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 210 bar τύπος υλικού αλουμινίου |
| Τύπος βαλβίδας | Επικεφαλίδα κέντρου / ελαστική βαλβίδα ισορροπίας / διπλή ελεγχόμενη ελαστική βαλβίδα κέντρου |
| Υλικό βαλβίδας | AT500-7 ή 6061-6T |
| Ονομασία προϊόντος | 24V αναλογική πίεση μειώσει βαλβίδα 6 τράπεζα υδραυλικές βαλβίδες συλλογές με ατσάλινο μπλοκ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 21MPa αλουμινίου |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Χάλυβα ή αλουμίνιο: 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλική βαλβίδα σωληνοειδών |
| τύπος βαλβίδων - 2 | βαλβίδα μείωσης πίεσης του φυσίγγου |
| Ονομασία του προϊόντος | OEM ODM διαθέσιμα συσσωρευτές βαλβίδων με sloenoid βαλβίδα τράπεζα υδραυλικό σύστημα χρήση αναλογική |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | για το 6061-6T: 210bar αλουμινένιο σώμα |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa, η πίεση από χάλυβα ή αλουμίνιο είναι διαφορετική |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικές συσσωρευτές βαλβίδων, ονομαστικής ροής 400L ηλεκτρική υδραυλική βαλβίδα σολενοειδούς με α |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar εξαρτάται από τον τύπο του υλικού του σώματος της βαλβίδας |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία προϊόντος | 24V αναλογική βαλβίδα μείωσης πίεσης 6 τράπεζα υδραυλικές βαλβίδες συλλογές με ατσάλινο μπλοκ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 210 bar Σώμα από αλουμίνιο |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Χάλυβα ή αλουμίνιο: 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλική βαλβίδα σωληνοειδών |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | Σιδηροδρομικό σωλήνα βαλβίδας με μειωτική πίεση αναλογική βαλβίδα ηλεκτροσόλεως υδραυλικές σωληνώσει |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | 350bar / 210bar εξαρτάται από τον τύπο του υλικού του σώματος της βαλβίδας |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | OEM ODM διαθέσιμα συσσωρευτές βαλβίδων με sloenoid βαλβίδα τράπεζα υδραυλικό σύστημα χρήση αναλογική |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | για το 6061-6T: 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Σολενοειδή βαλβίδα |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία του προϊόντος | 24V αναλογική βαλβίδα μείωσης πίεσης 6 τράπεζα υδραυλικές βαλβίδες συλλογές με ατσάλινο μπλοκ |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Σώμα από αλουμίνιο 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Χάλυβα ή αλουμίνιο: 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλική βαλβίδα σωληνοειδών |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικές συσσωρευτές βαλβίδων 12 βλότερος 24 τάση αναλογική βαλβίδα σόλενοειδούς, βαλβίδα χάλυβα β |
|---|---|
| Κατηγορία πίεσης | Σώμα από αλουμίνιο 210bar |
| Μέγιστη πίεση κορυφής | Χάλυβα ή αλουμίνιο: 35Mpa/ 21MPa |
| τύπος βαλβίδων - 1 | Υδραυλική βαλβίδα σωληνοειδών |
| τύπος βαλβίδων - 2 | πίεση κασετών που μειώνει τη βαλβίδα |